Wpis z mikrobloga

@szzzzzz: przecież nikt ci matki za samobója nie zamknie xD Jest milion sposobów i 0 konsekwencji dla popełniającego, ale i tak im źle bo trzeba się przejść do sklepu zamiast pani pielęgniarki w białym kitlu.
mam teorię że gdyby eutanazja była ogólnodostępna to w #!$%@? młodych ludzi by z tego skorzystało a nasza gospodarka nie może sobie na coś takiego pozwolić, już teraz mamy tragiczny przyrost naturalny


@szzzzzz: wielu młodych ludzi jest szczęśliwych i w życiu by się na eutanazję nie zgodzili. Ja nie wiem gdzie wy żyjecie, że macie wokół siebie tylu nieszczęśliwych ludzi. Nie mówię, że nie ma depresji itd, niektórzy mają, ale kurła
@damienbudzik jak potrzebujesz dowodów że są w #!$%@? nieszczęśliwi ludzie to zobacz sobie statystyki samobójstw i prób samobójczych, a najlepiej jeszcze te u dzieci. otwórz oczy
Tak jest jakaś część młodych ludzi, którym nie chce się żyć.


@Gilboa: ależ dostrzegam tylko nie jest ich tak dużo jak wam się wydaje. Jeśli ktoś chce się zabić to się zabije, eutanazja wcale by nie zrujnowała nam gospodarki. Co za różnica czy truciznę poda Ci lekarz czy podasz sobie ją sam albo przedawkujesz leki albo strzelisz sobie pistoletem w łeb?