Wpis z mikrobloga

@SynuZMagazynu: o nie, to nowy smak, biedra nie pozwala popaść huopom w rutyne i często wypuszcza nowe smaki.
Kiedyś był taki granatowo - zielony, zapomniałem jaki to był smak i był też mundialowy be power
@Ark00: A nie mówiłem? xd Ja preferuję monstery i przeważnie nie piję żadnych innych, bo robi się ciepło na gardle, że aż się wymiotować chce. Raz wziąłem be powera na trip 6km za miasto z buta latem i to był najgorszy wybór
@mcelo49: ten granatowo zielony smakowy be power był spoko, zwykły zero też jest ok zwłaszcza w stosunku do ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Monsterki są spoko, chociaż niektóre są ultra słodkie, zwłaszcza biały i fioletowy, a mój ulubiony super fuel zero do dostania tylko w płazie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ark00: Jak monster się odgazuje to faktycznie można #!$%@?ć od słodkości, ale po otwarciu tak tego nie czuć (ʘʘ) Mi właśnie pasuje taka słodkość, plus jak mają coś wypuścić na stałe to wypuszczają bez cukru więc mój deficyt kaloryczny nie cierpi. Ostatnio mi posmakowały reigny które chyba nawet są z tej samej firmy, ale już ich nie ma w dealzie (,)
ale po otwarciu tak tego nie czuć


@mcelo49: czuć, zwłaszcza jak się pija też inne energole.
Ale zielony, niebieski, złoty i czerwony, które zazwyczaj biorę jeszcze nie są aż tak przesłodzone jak biały i fioletowy, te to są już przesadzone strasznie
@Ark00: A to to żaby mam daleko i to w ogóle nie w moją stronę :P tak to do dealza chodzę bo niedaleko od szkoły mam. Jak dla mnie wszystkie są jednakowo słodkie, ale nie narzekam. Niebieski i złoty już mi nie smakują, za to mule to nadsmak (ʘʘ)
@Ark00: Aa ja myślałem że chodziło Ci o ultra blue, fiestę mango ogólnie jakiś czas temu już przestałem pić, bo po koronie mi sie zepsuł smak i przez to odczuwałem w nim dziwny posmak, ale może czas do niego wrócić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mule to taki czarny z miedzianym logo, mocno imbirowy. Smakiem się wyróżnia, ale to mi się w nim podoba ʕ