Wpis z mikrobloga

@michkoPLX: FERRARI przegrał tą walkę, w sporcie nie liczy się dominacja tylko wynik. Takie #!$%@?, ze brakło mu 8 sekund, a te 8 sekund to mu życie uratowało, bo frajeriego na noszach wynosili. Także powtórzę jeszcze raz LICZY SIĘ wynik a nie walka.
PS: "A jakby ćwiczył" to byłby nokaut. A jakby walczył w stójce to by przegrał o wiele szybciej takie gdybanie frajerów.
EDIT: Taka dominacja, że przez 2,5 rundy
@Mefiu007: To musiałabyć wielka ulga kiedy freak po miesiącach melanżu przegrał na 8s przed koncem z wielkim sportowcem trenującym 20 lat...
@MrocznyZiemniak nie zesraj sie z tym zyciem. 8 sekund tą czy w tamtą juz nie miało znaczenia. Zszedł na noszach bo był wykończony. nie stracił przytomności ani nic, więc nie komfabuluj. We freakach LICZY SIĘ walka a nie wynik. Chcesz wyniku idz oglądać ksw ekspercie xD Ferrarka wygral juz tym ze w ogole walczył z typem co trenuje 20 lat a amadi miesiąc w roku jak dobrze pojdzie xD

Także fakty są
@programista_wykopek ale wy tego debila tłumaczycie :D co z tego że zawodowiec jak dopiero miesiąc temu zaczął parter? ferrati już kilka lat walczy w mma i na takich zasadach była walka, a nie bokserskich. każdy kto chociaż chwilę coś trenował wie, że to 2 różne sporty więc beka z tego napinatora ferrariego.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Widać, że masz 16 lat


@programista_wykopek: Panie 16 lat to ja miałem 14 lat temu. Ty jesteś po prostu ślepy obejrzyj jeszcze raz na 10 do 8 sekund sekund przed końcem Ferrari leżał bezwładnie na ziemi, potem sędzia przerwał to się lekko podniósł , więc co ty #!$%@?, że on był aktywny? Nie był.
PS: Kompromitować się? XDDD Jak ty jesteś frajer-pompka to co mi twoje zdanie, typ co stwierdza, czyjś