Wpis z mikrobloga

#famemma Okniński miał prawo być #!$%@?, bo w sumie plan na walkę był idealny i do pewnego momentu był on dobrze realizowany. Podwójną czkawką odbiło się teraz to imprezowanie i brak treningów. Samo życie. Mimo wszystko niesamowite jest to, że po walce tak #!$%@?ło fanów leszczyka/antyfanów ferrariego, którzy w większości siedzieli cicho przed walką. Myślę, że zaboli niesamowicie ferrariego, że w teorii nie może się już nazywać władcą piekieł. Te wszystkie firmy zajmujące się reklamą ferrariego, te ciuchy, billboardy... A nie, to nie u niego:D Wymyśli sobie coś nowego i tyle albo w ogóle to oleje. Patrząc na niektóre wpisy, to ten zakład chyba bardziej grzeje antyfanów ferrariego niż jego samego.
Zapewne duma rozpiera leszczyka (oraz jego fanów), że "ja jestem sportowcem" wygrał tylko i wyłącznie dlatego, że freak dał ciała i nie zadbał o kondycję. Ogólnie myślę, że z dumą będzie mógł o tym opowiadać jak to 2 rundy przegrał i jeszcze miał odjęty punkt za łamanie regulaminu. Ach, cóż za zwycięstwo! No i zawsze mnie śmieszy jak wielcy charakterniacy grożą sobie, obiecują dożywotnią pogardę, a sekundę po walce już jest ok. Tutaj akurat lordoza za czasów magicala zachował się ok, bo chociaż wygrał, to rzucił coś stylu, że zgody nie będzie.
Z tego co leszczyk mówił, to zarobił i wraca do boksu (pięściarstwa debilu), gdzie będzie mógł dalej wygrywać z najlepszymi zawodnikami świata. A nie, to nie on. :D Dobrze, bo nie dało się słuchać tego tajgerowego głosu, gdzie jedyne na co było go stać, to: chyba ty. Zapomniałbym o groźbach pochlastania ale to tam drobiazg.
Mimo wszystko nie ma sensu się wczuwać za bardzo. Przegrał ferrari? Przegrał. Tyle.
  • 4
@sentence7: Tylko mało kto w fej federacji trenuje tyle co ferrari, może kasjusz. Że wy jeszcze kupujecie te bajeczki po przegranej od jego trenera xD posłuchajcie lepiej zawodników, z którymi ćwiczył. Typ przez 4 lata zawsze był docięty z ponadprzeciętną sylwetką, nie ma kondychy bo jej nie potrafi zrobić z tym co przyjmuje. "Tylko kondychy mu brakuje"... xDDD
@KELO9550: sylwetka na jego poziomie jest bez problemu do utrzymania przy dobrej genetyce, treningu 2x w tyg szczególnie na soku, to jak wyglada nie ma żadnego znaczenia w kontekście jego treningów MMA. Pomijam fakt, ze totalnie nie masz pojęcia o działaniu SAA bo farmazeusz prawdopodobnie wali tylko test na którym nie ma żadnych problemów zeby zrobić cardio. Nie miał kondycję bo miesiąc melanzowal w Tajlandii xd
@Telo7: ok, szklana kula apteki approved, potężna wiedza saa approved, 3 streamy przez 1 czy tam 1,5 miesiąca po północy, no #!$%@? gruby melanż XDD Przeciez zawodnik to jedynie ćwiczy, przestrzega diety i śpi, co nie?