Wpis z mikrobloga

TL;DR Loszki to corvy nawet dla sebków

Przypomniało mi się jak wracałem raz w nocy przez hutę i gość z drugiego końca ulicy wrzeszczy, TE BULWO CHO NO TU i zaczął iść w moją stronę. No ja stoję i czekam na gościa i podchodzi i pyta się czy ma mi wjbać i potem czy mam szluga. To mu daję, a on czy mam drugiego, no to mu daję i uwaga... Gość mówi że przeprasza że tak na mnie naskoczył ale dupa go zdradziła z inny w ich rocznicę i chodził wściekły przez hutę, zaczyna płakać przytulać mnie żeby mnie żadna nie zdradziła, bo on z takim ryjem nigdy nie mógł znaleźć innej i myślał że znalazł tą jedyna swoją karynę, a ta z niego zrobiła betabankomat. Potem się pożegnał i poszedł, a ja tak myślę co tu się właśnie wydarzyło i poszedłem w cholerę, nowa huta wita ()
#przegryw #blackpill #krakow #nowahuta
Pobierz Wanzey - TL;DR Loszki to corvy nawet dla sebków 

Przypomniało mi się jak wracałem ra...
źródło: c7c
  • 8
@zartos: Nie miałem gazu, zresztą ja się urodziłem na hucie, wychowałem na hucie i mieszkam na hucie 26 lat, dla mnie to nic nowego ( ͠° °)
@laporte: A spoczko lubię opowiadać moje szalone przygody XD Ogólnie teraz jest spokój bo kiedyś panie to była jazda jeszcze niedawno bo w 2010 musiałem palić wroty bo 40 typów z hutnika robiło najazd na plac centralny XD A jak przypomnę sobie co stary przeżywał w latach 90 to panie ( )