Wpis z mikrobloga

@CloudSpanner:
Oczywiste że gość 8/10 będzie szukał tylko ONS ów bo wokół ogarniętego typa jest pełno lasek IRL a pewnie nie chce bzykać andzeliki z sąsiedztwa bo później będzie się z nią mijał na klatce wiec szuka w necie. Ale mimo wszystko dziewczyny które chcą sobie podreperować samoocenę to dzadza d0py chadowi mimo ze nie są zbyt atrakcyjne. Później do związku wezmą sobie jakiegoś przeciętnego tomusia. Ale niestety tomuś nie da
Atrakcyjność jest obiektywna


@RyouNarushima: Gówno jest obiektywne. Koleżanki czy koledzy czasem zachwycają się jakąś typiarką na Instagramie, pokazują mi profil, no a mnie się typiara po prostu nie podoba. Nie wiem, może mam specyficzny gust. Tak czy srak, w żadnym razie nie jest to obiektywne. Znam nawet laski, które wolą miśków albo zarośniętych z anoreksją. Nie ma tu żadnej logicznej reguły. Sam czasem nie potrafię powiedzieć, czemu podoba mi mocno jakaś
Fake konto w celu sprawdzania loszek też brzmi jak dobry pomysł.


@CloudSpanner:

Ja mam tez męskie fake konto na Tinder żeby robić przesiew. Gdy znajdę tam jakąś dziewczynę która biorę pod uwagę irl to ona już niestety jest skreślona. A zawiodłem się na nich kilka razy bo znalazłem tam dziewczyny które mi się podobały. Teraz dupa.


@Mezomorfix: Dziwicie sie, ze kobieta majac do wyboru chada i wykopka wybierze chada?
@Mezomorfix: Pamiętam na 4chanie kiedyś był eksperyment z grubą laską, taką 3/10. Jak zobaczyłem jakie matche dostaje, to zrezygnowałem z tindera na zawsze. Większość tych kolesi moggowała mnie od stóp do głów. Goscie wyrzeźbieni, NW1, wyżsi ode mnie (a mam 180cm), wykonujący lepsze zawody. Oczywiście tych eksperymentów było więcej, ale ten najbardziej mi w pamięć zapadł, bo to jakiś zwyczajny hipek sobie postował zdjęcia. Ja nigdy nie robiłem fishingów z brzydką