Wpis z mikrobloga

Konkurs! Do wygrania 5 x PPV na Fame MMA 17!

1. Zaplusuj wpis++
2. Napisz, który z underdogów ma przesadnie wysoki, nieadekwatny kurs i może sprawić niespodziankę, uzasadnij swój wybór
3. Autorzy 5 najciekawszych odpowiedzi otrzymają kod PPV
4. Można typować do 17:00. Ogłoszenie zwycięzców do 17:15, wysłanie kodów do 17:30.
5. Brak odblokowanego PW = kod przechodzi na inną osobę
6. Zielonki nie biorą udziału

Nie masz konta w Betclic? Załóż je z kodem TYPERIAPL i odbierz zwrot 200 zł za pierwszy nietrafiony kupon na Fame MMA 17:

https://www.typeria.pl/promocje-i-bonusy-bukmacherskie/zaklady-bez-ryzyka/betclic-zaklad-bez-ryzyka-200-zl/

#famemma #typeria #bukmacherka #konkurs
Pobierz Typeria - Konkurs! Do wygrania 5 x PPV na Fame MMA 17!

1. Zaplusuj wpis++
2. Napisz,...
źródło: BCPL_Square_1080x1080_Contest_FAME17
  • 67
@Typeria:

Po pierwsze:
Mixer jest wg mnie faworytem, bo Rafonix walczy tylko dlatego, że mu obiecali wypełnić kontrakt, żeby miał kasę na kaszojada, bo aż żal patrzeć jak musi zebrać. Psychika Rafonixa nie tyle siedzi, co dosłownie leży.

Po drugie:
Jóźwiak jest faworytem walki z grubasem. Boxdel wielokrotnie podczas konfy pokazał, że nie panuje nad nerwami i się odpala. Podczas walki wygrywa ten, kto dłużej zachowa spokojną głowę, a grubas na
@Typeria: Zdecydowanie kurs na Jóźwiaka jest moim zdaniem zawyżony. Za Boxdelem przemawia jedynie to, że walczy w FAME, czyli swojej organizacji i werdykt może być ustawiany pod jego osobę. Jóźwiak potrafi się bić na poziomie freakowym, co już udowodnił w walce z Najmanem.
@Typeria: Krótko pisząc, to aktualna gala posiada sporo podziemnych walk, które mogą zakończyć się inaczej niż kurs pokazuje. Wytypować jednego?
Wiki - Kurs idealny dla koneserów większych sum.
- Spryt, prędkość, siła to wszystko ma Wiki i wielokrotnie już to pokazała. Pamiętać trzeba, że Sheya jest jedynie silna co niby ma być masterem w walce, aczkowiek jak? Wiki nie będzie stała w jednym miejscu a jej trener na pewno wie, że
@Typeria: Największym underdogiem jest Pan Prezes Jóźwiak. Dlaczego? Dam Ci 5 powodów:

1. Nie jest otyły.
2. Nie zabraknie mu tlenu w połowie rundy.
3. Nie ma organizmu zniszczonego używkami oraz niezdrowym trybem życia.
4. Nie ciąży na nim tak duża presja jak na przeciwniku.
5. Nie jest niezrównoważony.

Jóźwiak ogarnie to Stary i trudno się ze mną nie zgodzić.
@Typeria: uważam, że wiktoria jaroniewska aka janosik ma o wiele wieksze szanse niz wskazuja na to kursy. Jaroniewska jest po dwóch wygranych walkach, dobrze sie rusza i uderza jak na jej staż w sportach walki + ma zaplecze silowo wydolnosciowe z pilki recznej. Jedynym argumentem sheeyi są jej gabaryty. Laluna, z ktora wiktoria wygrala również byla od niej masywniejsza. Wydaje mi sie, ze wiktoria bedzie punktować sheyie i wychodzic z dystansu
@Typeria: Jaroniewska - jedyna znana przewaga jej rywalki to siła, która w kobiecym mma nie ma za dużego znaczenia przy tak mało doświadczonych zawodniczkach, z resztą Jaroniewska już pokazała w swoim debiucie, że wie jak walczyć z silniejszą rywalką. Do tego Alan walczący w K1 też może sprawić niespodziankę. duży kurs wynika z jego ostatnich słabych walk, natomiast albo walczył z rywalami cięższymi, albo w innej płaszczyźnie niż ta z której
@Typeria: Kurs na Pawła Jóźwiaka to według mnie promocja, Prezes fen przez całe życie prowadzi sportowy tryb życia, w młodości był rugbistą. Świetny Narożnik w postaci Naruszczki i Kołaciny, na pewno dobrze przygotowali Pawła do tej walki. Boxdel co prawda schudł kilkanaście kilogramów, no ale przez kilka miesięcy na pewno nie zbudował wydolności, tym bardziej że przez ostatnie lata jak sam przyznał prowadził bardzo niezdrowy tryb życia, Baron jeżeli nie skończy
@Typeria ALAN [1.90] v [1.70] Wiewiór
Za Alanem przemawia:
*k1 trenuje od wielu lat i walczył na galach zawodowych
* lepszy zasięg, waga i wzrost
* Wiewiór wywodzi sie z parteru
* Alan chociaż ostatnie walki przegrywa to zawsze miał rywala 90kg+
* Kwieciński nie może tego przegrać walka na jego zasadach
* Wiewiór nigdy w walkach nie radził sobie w stójce i zawsze sprowadzał przeciwnika do parteru
* Postawiłem w kuponienie
Pobierz MarcinE45 - @Typeria ALAN  [1.90] v [1.70] Wiewiór
Za Alanem przemawia:
*k1 trenuje o...
źródło: temp_file.png1560898826663393219
@Typeria:
Według mnie Jaroniewska zaskoczy wielu i wygra na punkty.
Sheeya jest mocno faworyzowana i zapewne coś w tym jest, bo ludzie z Betclica czy osoby ze środowiska mają swoje źródła
i przecieki, ale wielką przewagą Janosika jest doświadczenie. Sheeya wydaje się mieć "mocną psychikę" ale tutaj nie chodzi mi stricte o tremę spowodowaną publiką, a raczej emocje związane z debiutem. Dochodzi też aspekt kondycyjny.
Wielu zawodników freakowych i profesjonalnych mówiło
@Typeria: Jak dla mnie Szeliga jest ogromnym underdogiem
Zbyt duza roznica w kursie nawet patrzac na to jak wygladala jego ostatnia walka.
1. W walce z parke byl bity jak worek kartofli, ale patrzac wstecz na np. walke z Arabem lub Fericze pokazywal, że potrafi ustrzelić kogoś.
2. Walczy do konca co pokazal z arabem i do konca probuje "ustrzelic" przeciwnika przy czym zachowuje zimna glowe jak na niego.
3. Mało
Tak słaby kurs na Kwiecinskiego? Przecież wiewiór na samo eeeee puuuuu, eee haha kwa puuu ucieknie z oktagonu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Typeria: Uważam, że kurs Alanika jest nieadekwatny. Jest wicemistrzem świata w K1, ma o wiele większe doświadczenie, techniczne stoi na wysokim poziomie od Wiewióra. Szybkość, złożoność kombinacji, większa siła i lepsze warunki fizyczne pomogą w tej walce Alanowi. Ten drugi w stójce jest nieporadny i każdą walkę kończy w parterze leżąc na swoim przeciwniku. Podczas walki w stójce chaotycznie macha wiatrakami. Teraz nie będzie jak obalić, a Alanik pokona Wiewióra na
@Typeria: Myślę że warto zaryzykować i postawić na mixera po kursie 4,15
Argumenty:
- podczas poprzedniej walki rafonixa była bliźniacza sytuacja młodszy hejter też był skazywany na porażkę (kurs ok 3.0) a wszyscy wiemy jak to się skończyło
- rafonix ma totalnie zniszczoną i przeoraną psychikę a wszelkie używki jak palenie, alkohol, narkotyki i psychotropy coraz bardziej ściągają go na dno. 0 ambicji i serca do walki
- rafonix nigdy nic