Wpis z mikrobloga

#gielda #xtb

Hej koledzy złożyłem zlecenie jak poniżej. Bardzo nisko SL i wysoka stawka. Nagle - tak po minucie od zlecenia - XTB całe mi sie zawiesiło, a po 3 min zeszło ze strata ponad 3k … przez 3 min abolutnie nie dało sie nic zrobić… co to #!$%@? było? Czuje sie oszukany bo inne kursy normalnie działały… oddadzą hajs po reklamacji???? Jest tu ktoś z @xtb ??
Pobierz 40latek - #gielda #xtb 

Hej koledzy złożyłem zlecenie jak poniżej. Bardzo nisko SL i...
źródło: 50F3EA14-E182-4CC7-99E1-263088A7B90F
  • 32
@bruhhhhhhhh: @DJ007 @gonzo91 nie było zleceń w moim zakresie (z tym stopem)… ale powinni zamknąć to wyżej chyba… nie wierze ze na całym świecie przez 3 min nie trwał handel (albo czegoś nie kumam)… btw samego swapu zapłaciłem im 6k ponad za ostatni rok (plus jakaś masę kasy za różnice kursowe i kupno/sprzedaż) wiec jak nie oddadzą wypłacam depo i szukam bardziej stabilnej platformy …
@40latek: Sytuacja jest nadzwyczajna, nie jedyny jesteś przez nią poszkodowany. Może próbować. Ale przez to, że to jest CFD, czyli zakład tylko z brokerem to oni mają całkiem spory argument żeby odrzucić Twoją reklamację ze względu na lukę w ruchu na ryneczku dla Twojego SL. A gdy już był ruch, to był poniżej.
Twój SL nie jest obietnicą zamknięcia go w tym miejscu.
@gonzo91: dzięki, co masz na musli mówiąc ze sytuacja jest nadzwyczajna? Jak ponad rok sie bawię raczej kojarzę mega zmienność na rynku / świece latają jak #!$%@? (co Np miało miejsce o 22) a nie 3 min bez zleceń .. czy to matematycznie jest możliwe? :))

„Zakład z brokerem” - .. kUrde nie wiem czy rozumiem … czy to nie tak ze oni po moim zleceniu w ułamku sek kupują to
@40latek: CFD nie jest zakładany na rynku, tylko z brokerem. Twój CFD nie ma żadnego wpływu na to co się dzieje na rynku.
Jak 3 lata śledzę sobie świeczki to nie przypominam sobie takiej sytuacji. Były gigantyczne świece i spóźnione SL i TP, ale to norma. Ale nie coś takiego.