Wpis z mikrobloga

Czy takie pudlo jest ok dla nieduzej kotki na legowisko, czy moze za wielkie?

Wymiary na dlugosc / szerokosc to: 52cm x 38cm Wysokosc: 30cm

Jesli jest ok, to waszym zdaniem lepiej zrobic dziure na srodku czy moze jakos z boku, bo pewnie beexie sie przysuwac blizej ścianek. Czy moze nie robic dziury a wyciąc prawie całąscianke zostawiając tylko troszke po bokach?

#kot #koty #majsterkowanie
źródło: temp_file.png6422497735293479408
  • 17
@essos: dobra, teraz na poważnie.
dlaczego kombinujesz dla kitku spanko w kartonie?
to z ulicy kotek?
powinien spać tam, gdzie ma ochotę.
no chyba że to maleństwo, i pierwsza noc.
ale to i tak do łóżka się bierze, przytulać. ;)
@dos_badass: A w kartonie jest zle? Moge mu kupic np. cos takiego jesli bedzie lepiej, ale czytalem ze koty lubią karton. I tak to kot z ulicy, ale juz pare miesiecy u mnie i troche u sąsiada, Na noc daje go do spania w piwnicy i jak dotąd spal tam w szerokim pudelku o niskim profilu (jak na buty) z wyłożonymi szmatami. Ale pomyslalem zeby moze zrobic mu cos lepszego, o
OP: Zrobię kotu duże posłanie żeby mógł się rozciągać podczas spania

Kot podczas spania:


@handballer: no przecież!
ja nie wiem, OP to mireczek o dobrym serduszku, ale za chooja nie zna się na kotach. xD
moja Kicia w tej chwili spi w szafie 3drzwiowej. wyczaiła jak odsuwac, i na dolnej polce na jakiejs sztywnej i ostrej torbie podroznej spi.
wrzuciłbym fotke, jak jeden z moich w wannie śpi zwiniety w kłębek,
czytalem ze koty lubią karton


@essos: no to oczywiscie tak. ale nie rob zadnych dziur.
wystarczy zeby wejscie nie bylo za wysoko(bo sie bedzie lenić wskoczyć), i jak najwiecej scianek do przytulenia plecków. ;)
@dos_badass: Co do rozciagania, to ogolnie mój kot w dzien często spi na tej poduszce którą włozylem do kartunu, tylko ze ona jest na kanapie w kuchni, a teraz mialem zamiar na noc ją włozyc do pudelka. I na tej poduszce spi skulony, chociaz, nieraz troche nogi wyciąga

A w nocy doytychczas spał w pudełku o niskich ściankach (jak na buty) i tam z tego co ojciec mówił (wstawal o 6
źródło: temp_file.png8954502146071748375
@essos: czyli to jest klasyczny przylepa, jak jeden z moich.
jak dziecko, niby na rękach był, ale on jeszcze na plecki się wywijał i tak se spał.
oczywiscie trzeba było z nim chodzić po mieszkaniu, bo jak siadłes, to się wkurzał. xD
skoro tak z nim macie,to ja już nie wiem. tu jakies studia trzeba skonczyć, żeby dojść do ładu z tym waszym kotełem.
dejcie mu kilka pudełek- jedno z wysokimi
@essos: ale ona fajna jest. ładniutka. ;)
nie gap się na nią, udawaj że się nie interesujesz, to wlezie(znaczy, daj jej trochę czasu).
mój na stole w kuchni od kilku dni śpi, bo żona położyła płaski karton po czymś(coś jak pitca), i już się spóźniła by odebrać.
teraz bedzie musiało kilka dni minąć, aż się koteł nacieszy, i znudzi. dopiero odpuści, a ty będziesz mógł po nim posprzątać.
klasyka.