Wpis z mikrobloga

Wczęsniej pisałem, że jadę z IPTV na mobilnym internecie.
Teraz mam kablówkę od Inei (300 mb/s) i jest inny problem.
IPTV od plusx na nowym internecie w kółko się buforuje. Zarówno po kablu jak i wifi.
Przełączam na jakiś kanał, 5 sekund buforowania. Program leci różnie, 10-30 sekund bez problemów, wtedy zwiecha, kółeczko buforowania przez 10 sekund, czasem samo przewinie (na żywo) i dalej leci. I znowu buforuje. I tak w nieskończoność.

Dlaczego twierdzę, że to problem internetu nowego? Bo robiąc hot-spota ze smartfona, IPTV działa bez zająknięcia.
Macie jakieś pomysły? Przeorałem wszystkie opcje w tivimate, cokolwiek nie zmienię, to nie pomaga. Czyszczenie pamięci podręcznej też, zmiana serwera w plusx też. Plusx gryzie się z ineą? Zmiana dostawcy, vpn?

Co najśmieszniejsze, w poprzednim mieszkaniu tez miałem Ineę, ale swiatłowód, teraz kablówka. Na światłowodzie cud miód i orzeszki dwa lata. Dzisiaj na kablówce, białej gorączki idzie dostać oglądając telewizję
#iptv #tivimate #plusx #teleelevidenie #kodi
  • 7
@exile17 ja miałem kiedyś podobny problem z buforowaniem lecz tylko w godzinach między 20-21:30 , zadzwoniłem do dostawcy wykonałem parę testów w winMtr , wysłałem parę screenów i powiedziałem dostawcy że mam telewizję iptv że nie mogę oglądać meczów na żywo , że mam ps plusa wykupionego i nie mogę grać na internecie bo internet ma utratę pakietów itp i że to śmiech na sali że mam łącze światłowodowe pakiet dla gracza