Wpis z mikrobloga

Nie przychodza mi powiadomienia na telefon z aplikacji messenger. Telefon Xiaomi costam. Nie mam kurde juz pomysłów co tu zrobic. Czytałem w necie o zmianach ustawien w baterii (nie oszczedzac), ustawien aplikacji (wlaczyc wyskakujace okna i inne pierdoły) i nic nie pomaga. A jednego to juz w ogóle nie kapuje. W ustawienia--> aplikacje--->zarządzaj aplikacjami --->messenger jest rubryka "ogranicz użycie danych" i można sobie zaznaczyc wi-fi lub dane mobilne. No, ja nie chcę nic ograniczac, chcę pełny przesył. Taki #!$%@?. Jak się odznaczy i dane mobile i wi-fi to messenger w ogóle nie działa i wyswietla komunikat, że trzeba to z powrotem włączyc. Czy to znaczy, że nie mogę korzystac z tej aplikacji na pełnej piździe przesyłu danych i MUSZĘ je ograniczac? To jest #!$%@?. Czy ktos zna jakies sensowne rozwiązanie, jak przywrócic powiadomienia messenger? Bo raz przychodzą, raz nie przychodzą, jak się telefonowi #!$%@? zachce.
#messengertogowno #messengertogowno #facebook #facebookcontent #fb #internet #it #pomocy #kiciochpyta #glupiepytanie #xiaomilepsze #xiaomi #xiaomitogowno
  • 7