Wpis z mikrobloga

@LamajHarma

Cała sprawa od samego początku była dziwna. Mason został oskarżony z urzędu, a nie dlatego, że ta dziewczyna go o coś oskarżyła. Zresztą on się z nią dalej normalnie spotykał mimo trwających rozpraw xDDD Nietwierdze, że Greenwood jest święty bo pewnie nie jest, ale w świecie sportu dzialay się znacznie gorsze rzeczy i nikt nie poniósł konsekwencji. Znacznie głośniejsze nazwiska z piłki nożnej czy NBA uniknęło jakiekolwiek kary, a Greenwood nawet
@Logika_wykopu Zmiana tematu, czemu ciągle ignorujesz, że taka kobieta dalej się z nim spotyka? I ja przede wszystkim nigdzie nie napisałem w przeciwieństwie do ciebie czy on jest winny czy niewinny. Co do bycia znanym piłkarzem to przecież mój pierwszy wpis był o tym, że gdyby on był naprawdę znany jak Ronaldo np. czy inna wielka gwiazda to nawet nie poszedłby do aresztu, żeby była jasność Ronaldo o nic nie oskarżam.
Zmiana tematu, czemu ciągle ignorujesz, że taka kobieta dalej się z nim spotyka?


@ekjrwhrkjew: A to rzadko ofiary przemocy bronią swoich oprawców bo są z nimi w toksycznej relacji?

Nie mów, że nigdy nie słyszałeś o tym jak mąż bije przez lata żonę i ona dalej z nim jest. Wg ciebie: Koleś niewinny xd
@Logika_wykopu Jest różnica między mąż bije a mąż gwalci. I dalej ignorujesz fakt, że nigdzie nie napisałem że Greenwood jest niewinny, ty zaś w 100% jesteś przekonany, że on jest winny.

Nie mów, że nigdy nie słyszałeś o tym jak mąż bije przez lata żonę i ona dalej z nim jest. Wg ciebie: Koleś niewinny xd


Nie mów, że nigdy nie słyszałeś o tym jak kobieta oskarżyła niewinnego faceta o gwalt .