Wpis z mikrobloga

Do końca umowy kredytowej pozostało dwa tygodnie. wiem już teraz, że sprzedający nie wyrobią się z formalnościami. Jak wygląda sprawa z przedłużeniem warunków dotrzymania umowy kredytowej w ING? Czy jest taka możliwość, czy trzeba wszystko od początku?

#kredythipoteczny #nieruchomosci #ing
  • 6
@marcpol: Stałe oprocentowanie


@MxS89: W takim przypadku na uruchomienie kredytu jest 60 dni od podpisania umowy kredytowej. Przedłużenie to kwestia indywidualna, zwykle nie ma takiej możliwości, możesz to jeszcze potwierdzić na infolinii banku do obsługi kredytów hipotecznych, numer 32 357 00 57

Zastanów się też czy ponowne składanie wniosku nie będzie korzystniejsze, być może dzisiaj czasowo stałe oprocentowanie jest niższe.

https://www.ing.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/kredyt-hipoteczny/oferty-i-oprocentowanie-stale
@marcpol: A nie orientujesz się może czy są jakieś kary za niedotrzymanie terminu. wiem, że pewnie w umowie są zapisy ale nie potrafię tego znaleźć. Czy ogólnie są jakieś banki, które np coś potrącają albo blokują ewentualne ponowienie kredytu?
@marcpol: A nie orientujesz się może czy są jakieś kary za niedotrzymanie terminu. wiem, że pewnie w umowie są zapisy ale nie potrafię tego znaleźć. Czy ogólnie są jakieś banki, które np coś potrącają albo blokują ewentualne ponowienie kredytu?


@MxS89: W ING nie ma żadnej kary za brak uruchomienia kredytu. Nie stoi to też na przeszkodzie w ponownym złożeniu wniosku. W niektórych bankach w takich przypadkach do zapłaty jest opłata