Wpis z mikrobloga

Że to tak zamula strasznie. Czy da się coś z tym zrobić żeby się wszystko szybciej ładowało?


@cyborgkombat Z ciekawości, jakie parametry komputera? Bo wiele razy widziałem już narzekanie na wydajność strony, a sam przeglądam na 10letnim ThinkPadzie (przeglądarka Edge + uBlock) i pod tym względem wszystko jest git, a przynajmniej tak jak na starym Wykopie.
@IIIlIII: @m__b korzystam z apki PWA bo nieoficjalna apka wykop mobilny nie działa. Laptop na którym też przeglądam ma mocne parametry i7 rtx3070 16gb ram. Chodzi o to że jak np zmienię zakres godzin w gorących albo zmieniam stronę w paginacji to długo się czeka na wyniki zapytań
Chodzi o to że jak np zmienię zakres godzin w gorących albo zmieniam stronę w paginacji to długo się czeka na wyniki zapytań


@cyborgkombat: A no to u mnie też nie dzieje się to instant tylko tak z 1-2 sekundy sie ładuje, ale nie odczuwam tego jako zamulanie, moze jestem przyzwyczajony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z kolei na Androidzie jestem z tych masochistów co korzystali zawsze z