Wpis z mikrobloga

Hejka Mirki, czy byłoby zainteresowanie kanałem na #youtube o pozycjonowaniu?
Zajmuję się głównie lokalnym #seo i mógłbym pokazać np:
- Jak wypozycjonować wizytówkę Google na 1 miejsce w mapach
- Jakie są skuteczne techniki pozycjonowania firmy, o których się nie mówi.
- Jak dzięki wizytówce można wygenerować dla firmy kilkadziesiąt połączeń miesięcznie
etc. Generalnie mógłbym co nieco mówić o pracy freelancera i tworzyć treści edukujące o pozycjonowaniu z naciskiem na promowanie lokalnych firm


#pozycjonowanie #seo #kiciochpyta #biznes #youtube #przedsiebiorczosc #marketing #marketinginternetowy #webdev
Pobierz SeoGuy - Hejka Mirki, czy byłoby zainteresowanie kanałem na #youtube o pozycjonowaniu...
źródło: location
  • 10
Jak wypozycjonować wizytówkę Google na 1 miejsce w mapach


@SeoGuy: już po tym można się domyślić że będziesz opowiadał same bzdury. Chyba że masz na myśli wpisanie nazwy firmy to w sumie będzie się zgadzało i 1 miejsce pewnie uda się uzyskać. Powodzenia jednak przy ogólnych frazach jak ktoś wpisuje "mechanik gdańsk" zarówno w SERPach jak i mapach.

No ale rób, zobaczymy czy SEO to nadal w większości ściema i zarabianie
@Rst00: Zgaduję, że musiałeś się zrazić przy współpracy z jakąś firmą, która nie za wiele robiła. Niestety takich nie brakuje... Mówiąc o wypozycjonowaniu firmy na 1 miejsce mam na myśli wypromowanie firmy do TOP 3 na takie frazy jak "laweta warszawa", "elektryk warszawa", "geodeta wrocław" itd.

Jest to bardzo realne i tym zajmuję się od 3 lat.
Jeśli jesteś ciekawy jak realnie się to robi to polecam sprawdzić mój film sprzed
SeoGuy - @Rst00: Zgaduję, że musiałeś się zrazić przy współpracy z jakąś firmą, która...
Zgaduję, że musiałeś się zrazić przy współpracy z jakąś firmą, która nie za wiele robiła. Niestety takich nie brakuje...


@SeoGuy: gorzej, sam się kiedyś zajmowałem SEO i byłem pozycjonerem więc uważam że to pic na wodę i Google robi sobie co chce z algorytmami i wystarczy mieć dobry, aktualizowany kontent bez duplikatów, neutralne linkowanie i to wszystko a wiesz jak to akurat w firmie w której pracowałem wyglądało? Robiło się analizę
@SeoGuy: #!$%@?, wartościowy wpis, trafia w gorące i masz jedynie 10 plusów. Z tego portalu zrobił się żart. Może przy okazji nagraj jakiś materiał szkoleniowy "jak nie #!$%@?ć portalu tak jak wykop", może białek obejrzy...
@SeoGuy: fajnie, rob, tylko zaznacz na poczatku filmow, ze nie dajesz gwarancji, ze ktos trafi na pierwsze z takimi frazami, bo sam wiesz, ze to nie takie latwe chyba, ze picimu dolnym i ostrzez ludzi, ze czeka ich ciezka praca ktora moze nie dac efektu, a za darmo na te frazy to juz w ogole. Tylko mi nie odpisz, ze znasz magiczna sztuczke jak parasity itp i to zadziala, a jak