Wpis z mikrobloga

@spyyke: zalezy jak uzywasz kompa, znaczy do czego ;) ja mam dwa rozrywkowe - jeden tylko do grania, drugi to laptop do netu. Oba sa na W11 i nie stwierdzilem zadnych przykrosci ;) ale mam jeszcze komp do pracy i tam tez sie chwilowo wzbraniam przed apgrejdem ;) bo to musialbym ogarnac caly komp i soft a troche nie moge na to znalezc czasu :D z przykrosci o ktorych ktos wspominal
@Evzen_Huml Excel, internety, trochę grania w moim przypadku. nie jest to lapek służbowy.

no i pytanie, skoro możliwe są jakieś "przykrości" po przesiadce na 11, a na 10 wiem że nie ma żadnych, to po co zmieniać. jakieś benefity są w ogóle z tego?nie wiem, większe bezpieczeństwo czy coś?
@spyyke: na to ci nie odpowiem, bo na kompach rozrywkowych nie mam zadnego problemu. Ot taki ladniejszy IMO niz W10, bardziej przypomina maka ;) Aleeeeeeeeeee, nie we wszystkich miejscach, tego ciagle nie potrafia ogarnac, jak zdejmiesz folie z cukierka to w srodku znajdziesz rzeczy, ktore sie od lat nie zmieniaja :D
@spyyke: Dell xps 9360 jak w końcu załapałem się na aktualizację to jeszcze tego samego dnia cofałem do poprzedniej wersji. Nie był to demon prędkości na dzisiejsze czasy bo i5 ultramobilny 4-rdzeniowy i 8 GB ramu, ale program w którym co 5 sekund dużo przelicza zaczął działać 3x wolniej. Być może wina braku optymalizacji programu, wtedy Windowsa 11, ale sprawdź i najwyżej wrócisz.