Wpis z mikrobloga

Przyznajcie sie czy tylko ja dostaje takie taski w ktorych prawie zawsze niewaidomo o co codzi se? 2zfania z dupy i rob. Jak cos to pytaj. Nawet nirwiadomo o co pytac.

Kiedys na to narzekalem to zespol zaczal opisywac taski porzadnie na 20-30 zdan i prwcowalo sie od razu lepiej.
#programista15k
  • 9
Przyznajcie sie czy tylko ja dostaje takie taski w ktorych prawie zawsze niewaidomo o co codzi se? 2zfania z dupy i rob


@aczutuse: to czemu je przyjmujesz? Jak ma uwagi do taska to go odrzucam.
@aczutuse: Nie wiem, kolega ze szkoły który nie poszedł w kierunku powiedział, że on po prostu nie posiada takiego sposobu myślenia jak ja. Z dwóch klas technikum, mógłbym policzyć na palcach jednej ręki ile osób poszło pracować z zawodzie. Na studiach połowa zawaliła "podstawy programowania". Zakładam na tej podstawie, że analityczne podejście i rozkładanie problemu na czynniki piewsze nie jest czymś co przychodzi każdemu naturalnie. Proponowałbym w takim razie trening, rozwiązywanie
@aczutuse: dobrze prowadzony backlog to taki, który jest posortowany wg priorytetów i jednocześnie każdy jest w stanie wyciągnąć task i zacząć go robić, nie zadając nikomu żadnych pytań, bo wszystko jest jasne. zawsze staram się w ten sposób prowadzić projekty