Wpis z mikrobloga

@Homodoctus: Najlepsze, że gdyby nie wyglądała jak jeden wielki red flag, to by jej nawet gówniak nie przeszkadzał. Absolutnie KAZDA znana mi zostawiona z dzieckiem kobieta, która jest zadbana, szczupła, ma jakaś inteligencje, jakas prace, znalazła sobie normalnego chłopa (często tez z dzieckiem). A ta nie dość, ze gowniak, to jeszcze zaniedbana=gruba, fioletowe włosy=#!$%@? i pyskata.
@Homodoctus: Izunia samotna matką p0lką, gruba i z fryzurą na feministkę że niby taka niezależna a po prostu nikt takie coś nie ze chce. I tyle. Nie można wyrażać swojego zdania jak widać nawet na portalu randkowym. Ja np bym miała wtedy opis,że nie szukam frajerów z garbem w postaci gowniaka i po prostu zera by się nie odzywali do mnie a madki jak zwykle plują. Nie dogodzisz. Pamiętajcie, że biorąc
trochę myślisz zero-jedynkowo w stosunku do matek z dzieckiem. To jaki ktoś jest nie wychodzi od razu, czasem po wielu latach związku nagle komuś odbija i na przykład dochodzi do zdrady, bo facet poznał jakąś nową atrakcyjną kobietę w pracy i chemia zrobiła swoje.


@empathetic: Zawsze są czerwone flagi, po prostu jak powiedziałeś, chemia zrobiła swoje. Ale jeśli komuś chemia nie pozwala racjonalnie ocenić sytuacji, to nie wiem, czy jest dobrym
@Homodoctus: #!$%@?, czasem z człowieka wychodzi #!$%@? po latach i typ się okazuje śmieciem albo zaprzyjaźnił się z butelką. W takim wypadku ogarniętą babka się ewakuuje, proste. Albo mężowi może się umrzeć. Sam lubię wpadać w przesadę ale serio, nie każda laska z dzieckiem jest zyebana.
Jej myślenie jest nastawione czysto w tryb pozyskania jak najlepszego partnera pod względem zasobów, aniżeli z przyczyn uczuciowych.


@PEKLONIKON:

Jakoś w patoli jak kąkubęt bije dziecko swojej konkubiny to wyraźnie widać że ona stawia konkubenta ponad swoje dziecko (z ex partnerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) )