Wpis z mikrobloga

@PiotrFr: bo nie jest ta sama?

Jak przez tę rurkę płynie strumień pieniędzy, to tak. Chcesz, żeby downtime był zminimalizowany do 0 i nie było awarii przed następnym planowanym remontem.
Zarobki zależą od wartości rzeczy, którą naprawiasz?


@PiotrFr: Tak, również to brane jest pod uwagę, bo co innego rurka, gdzie idzie sprężone powietrze, a co innego elektrociepłownia, czy elektrownia atomowa.

spodziewałem się chociaż 6k netto, z ogarniętymi hotelami.


@Silvervend: W branży coraz gorzej. Ja się już ileś czasu zbieram do pracy za grancę i taka #!$%@?, że wolę nadal siedzieć tu,gdzie jestem. Wymagania mają nie raz z kosmosu, a jak
@Silvervend:

Jak przez tę rurkę płynie strumień pieniędzy, to tak.

A jak spawasz złom to robisz to za darmo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zielony34 gdyby to było jakieś specjalistyczne czy np w warunkach promieniowania to ok.

Ale po tym, jak ostatnio oczekiwali 6k € na rękę i mieszkanie dla pomocnika, który nic nie potrafi to już mnie nie dziwi
robotycznych ramion


@Silvervend: Rozkminiam, bo lżejsza robota, a stawki podobne.

gdyby to było jakieś specjalistyczne czy np w warunkach promieniowania to ok.


@PiotrFr: Przecież my jesteśmy narażeni na promieniowanie cały czas... Robiłeś kiedyś w tej branży..?
@PiotrFr: przecież jest specjalistyczne i wymaga dużych umiejętności. Skąd Ty się urwałeś? () Programistom też mówisz, że klikają w kąkuter tak samo jak Ci, co klepią tabelki w Excelu?
@Silvervend: Gdzie placa 6 tys. eur na reke + mieszkanie za spawanie? Bo z mojego otoczenia to tyle zarabia m. in.
-lekarz pelniacy rowniez funkcje kierownicza
-kierownik wyzszego szczebla w sredniej wielkosci firmie
@matt___: z branż, które oscylowały w takich zarobkach, to wiatraki i platformy off-shore, elektrownie atomowe, budowy na farmaceutyce, remont łodzi podwodnej z napędem atomowym, lotnictwo wojskowe, motorsport.

Jak trzeba fachowca, to płacą. Ale to są strzały, a nie etaty.