Wpis z mikrobloga

Mieszkania z pierwszego etapu pierwszej dzielnicy dalej stoją puste i czekają na "pierwszego najemcę". Ile to już? Prawie 2 lata? Dlaczego rynek mieszkaniowy jest tak #!$%@?, że wolą stracić ze 20 tysięcy czekając na najemcę zamiast spuścić cenę kilka stówek? (i nie, to nie są mieszkania "na przynętę" bo widzę, że dorzucają nowe zdjęcia do ofert, opuszczają cenę np 1zł żeby się załapać w niższe widełki wyszukiwania, czyli serio szukają chętnego od 2 lat)

#katowice #pierwszadzielnica #mieszkaniadowynajecia #nieruchomosci #developerka
j.....e - Mieszkania z pierwszego etapu pierwszej dzielnicy dalej stoją puste i czeka...

źródło: 133816_r0_1140

Pobierz
  • 10
@Filip3k91: aż takiej marży nie mają, bardziej to są okolice 20-40%. Zresztą można to wyczytać (uśrednione) bo TDJ Estate publikuje raporty roczne

najwyraźniej w kato zabrakło ekskuzywnych ludzi


@jatutaktylkonachwile: albo nie wiedzą, że tam jest ekskluzywnie. Ja jestem tutejszy i nie wiem dlaczego tamta inwestycja jest niby ekskluzywna
@jatutaktylkonachwile: Gdzie są te mieszkania z pierwszego etapu? Pytam z czystej ciekawości bo na stronie mają tylko drugi etap (który chyba lada chwila się zakończy) - a mieszkań z pierwszego etapu to widziałem na OLX może z jedno/dwa
@jatutaktylkonachwile: Bo to jest sport narodowy polakow, ze jezeli cos jest uznawane za lepsze to musisz udowodnic ze nie jest. Wystarczy, ze znajdzie jedna poluzowana kostke albo kolor elewacji mu sie nie podoba i juz moze czus sie lepszy w swojej wielkiej plycie albo domku pod lasem (bo przeciez jesli JA lubie mieszkac na zadupiu to kazdy powinien) i uwazac kazdego kto tam kupil za idiote.

Przy kazdej tego typu inwestycji