Wpis z mikrobloga

Wczoraj napisałem do PZMot, zapewne wiele osób tak zrobiło, dzisiaj o 7:30 dostałem odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pytajcie, kto pyta nie błądzi. Czekam na nowe koordynaty prorosyjskich spotkań ruskich onuc i ich pożytecznych idiotów. #rosja #wojna #ukraina #sykulski

Szanowny Panie X X,


W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się o tych ogłoszeniach. Zapewniam Pana, że jeśli to jest prawda zrobię wszystko aby zablokować to spotkanie.


Bardzo często są podejmowane próby wynajęcia sal przez podstawione fundacji lub inne osoby.


Z wyrazami szacunku


Dariusz Woźniak

Prezes Zarządu

Polski Związek Motorowy

OZDG Sp. z o.o. w Lublinie

pzm.pl/lublin
Pobierz zafrasowany - Wczoraj napisałem do PZMot, zapewne wiele osób tak zrobiło, dzisiaj o 7...
źródło: PZMotZrzut ekranu 2023-02-01 011641
  • 1
Fragment z wp.pl

O komentarz do wspomnianego wyżej spotkania poprosiliśmy Dariusza Woźniaka, prezesa zarządu PZM w Lublinie. Poinformował on Wirtualną Polskę, że o tym, że takie spotkanie miało mieć miejsce w siedzibie jego firmy, dowiedział się dziś o 8 rano i już kilka minut później zdecydował się o jego anulowaniu.


- Nie będzie tego spotkania, na 100 procent. To, co przekazuje pan Sykulski jest niezgodne z tym, co myślimy. Nie mieści mi