Wpis z mikrobloga

Dla mnie to jest fenomen. Kanał Magikala promuje patole, chlanie, rożne dziwne akcje i YT nie banuje. Mimo, że tłuczenko dostał prerma na starym kanale. Taki nitrodyzak odwalił w przeszłości kaszane ale w porównaniu do urzędniczej to pryszcz i poleciał z hukiem. To jest jakaś alternatywna rzeczywistość, ze moderatorzy nie ogarniają nagrań na żywo? Dziwny ten YT

#danielmagical #nitrozyniak #polskiyoutube
  • 12
@Marpietry: No ja tam nie wiem. Patrząc na niektóre posty pod magikalem to mam wątpliwości i myślę, że właśnie dokładnie tak się zachowują na co dzień.

@BoooG ale popierali śmierć pewnej osoby, groźby też były
@MxS89: MAGICAL RATUJE RODZINE ROZUMIESZ TO CZY NIE?! A NITRO? TEN ROSYJSKI SZPIEG SERGEJ? ON SZKALUJE POLSKE, POLAKÓW PAPIEŻA, WSZYSTKIE ŚWIETOŚCI I WSZYSTKO CO POLSKIE A TY MU JESZCZE ODBYT WYLIZUJESZ, HA TFU NA CIEBIE.
@MxS89: cieszyli się ze śmierci prezydenta. Gdyby cieszyli się ze śmierci szarego człowieka, nie byłoby tematu. A tekstów o zdychaniu od nitrodzyniaka było pełno. Są równi.
@BoooG: na Urzędniczej było chyba więcej tekstów głoszących nienawiść. Zło jest złe. Skoro nitro został zbanowany to i magikal powinien zostać zbanowany. Nie róbmy #!$%@? z logiki, bo nikt mi nie wmówi, ze patostrimy są zbawieniem i ogląda to wyłącznie elita internetu i nie maja fatalnego wpływu na oglądających.
@MxS89: Mi się wydaje, że ten magiczny algorytm ma jakiś "współczynnik zaangażowania widzów". Np. u dzieciaków mlekozyniaka ten współczynnik jest niski, bo jak nie będą oglądać jego, to wybiorą sobie kogoś innego na yt. A u takiego magicala wątpię, że takie madki 500+, będą oglądały na yt kogoś innego. Raczej odpalą sobie m jak miłość w telewizorze, albo inne gówno. Więc nie banują fasa, bo by stracili część aktywnych użytkowników, a
@hospes: Ilu by stracili kilka tysięcy, przy skali YT to są marginalne liczby. Zresztą ten argument upada, bo fasiarz miał większy kanał i mu go zbanowali.