Wpis z mikrobloga

#danielmagical #patostreamy

Po akcji z soniom Rutkowski się najnormalniej zainteresował bo nie wiedział z kim ma do czynienia, później po przejzeniu netu, newsów, szotów z udziałem patorodzinki najpewniej postanowił się z tego wymixować, wyobraście sobie konferencje gdzie obok kontrowersyjnego Rukowskiego siedzi Fasman - beka na cały kraj, widze te memy na WYPOKU.... To samo sprawa prawniczki - Danielek usłyszał kwote i podziękował. Ale też jakbym był szanowanym lojerem i miał co do roboty to gościowi ulicy powiedziałbym zaporową stawke i wypad gościu.
Poza tym oni świetnie się bawią bez kochanej "siostrzyczki", a menelica nie pamięta że miał sonie, poza tym jest szczesliwa bo nie trzeba wychodzić na zewnątrz.
  • 3
no ok, tym bardziej wierzysz w konferencje z kamerami, reporterami, fotografami ???, wizerunkowo dla Rutkowskiego to plus , czy siara ???, ja nie jestem znany, nie jestem osobom publicznom, ale zapewniam Cię - nie chce mieć zdjęcia ze Zwierzyńskimi, nie będę mu machał z końca ulicy, czy darł ryja w galerii handlowej.