Wpis z mikrobloga

@nuuutz: Na moją wiedzę, to nikt nie zdementował informacji że to był oszust w trzy kubki. Moim zdaniem to tylko pozostawia pewne powody do zweryfikowania tego faceta. Po pierwsze "ręcznik" który podążał za IW miał mieć niby skrzywiony nos. Czy oszust w trzy kubki posiadał w tym czasie taki znak szczególny ? Jak wyglądał te 12-13 lat temu ? Przecież to są w miarę łatwe rzeczy do sprawdzenia. Z kolei lokalizacja
@eeee85: Bardzo ciekawy artykuł. Ten cytat w pewnym sensie potwierdza moje przypuszczenia:
Wątek „Pana z ręcznikiem” — zaśmiał się i po chwili rzucił: — To co? Do tej pory jeszcze nie zauważyli, że ma tatuaż na lewym ramieniu na wysokości mięśnia triceps? Jak wykona się zwolnienie filmu do tempa po klatkowego, to w pewnym momencie — bardzo krótko — widać, że ma tatuaż. To jest dodatkowy element, który może przyczynić się,
@eeee85: Bardzo ciekawy artykuł. Ten cytat w pewnym sensie potwierdza moje przypuszczenia:

"Wątek „Pana z ręcznikiem” — zaśmiał się i po chwili rzucił: — To co? Do tej pory jeszcze nie zauważyli, że ma tatuaż na lewym ramieniu na wysokości mięśnia triceps? Jak wykona się zwolnienie filmu do tempa po klatkowego, to w pewnym momencie — bardzo krótko — widać, że ma tatuaż. To jest dodatkowy element, który może przyczynić się,
@dean_corso: Tylko dlaczego nie udostępnili tego nagrania ? Nie było widać twarzy "ręcznika" ? Może kamera go zarejestrowała jak był zwrócony tyłem do monitoringu ? Czy może słaba jakość materiału wideo nie pozwalała na zebranie wielu informacji ? Co ten tatuaż przedstawiał ? Pewnie tego też nie da się ustalić. Jakiej wielkości był ten tatuaż ??? Przecież takie rzeczy są w mojej opinii bardzo ważne.
@eeee85: Odstawiając sprawę IW na bok, ten artykuł naprawdę jest ciekawy:

"W maju 2017 roku agencja detektywistyczna Lampart prze- kazała do Prokuratury Krajowej i Centralnego Biura Śledczego Policji materiały zebrane w związku ze śmiercią Magdaleny Żuk. Według nich za wyjazdem Magdy Żuk do Egiptu stała zorganizowana grupa przestępcza. Tygodnik „Do Rzeczy” informował
o zawartości raportu: wskazano na 72 osoby powiązane bezpośrednio i/lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią
@M1strz
albo to nagranie było mało istotne, albo chcieli sobie zachować ten tatuaż tylko dla siebie w razie jakby mieli właśnie takiego potencjalnego ręcznika i ten np by zaprzeczał że to on, to oni mogliby łatwo dojść ze kłamie po tatuażu, że ma taki sam. No w ten sposób myślę, bo policja często zataja różne rzeczy właśnie po to aby te wiedzę mieli tylko oni oraz sprawcy.
@nuuutz: po prostu przekazała informację, która policja „ustaliła”, to nie ona prowadzi śledztwo, więc co ma innego powiedzieć, żeby nie mieć problemu. Jakby nic nie powiedziała tez by było zle