Wpis z mikrobloga

@wykop: chciałbym, żeby na górną belkę wrócił przycisk Mój Wykop i żeby był na dole ekranu w aplikacji mobilnej.
z tego co widzę to inne mireczki już to robią w swoich wtyczkach do wyglądu wykopu, a wy zawzięcie bronicie głupiego guzika "Obserwowane" ...
@wykop czasami scroll ująć gorące 6h mam tak że wpisy się dublują i muszę przeskrolowac ok 10 wpisów które przed chwilą czytałem jeszcze raz. Pracujecie może nad tym? Strasznie to denerwujące
@wykop: widziałem, ale po co mi te kategorie? Ja chcę przeglądać wpisy na mirko, a tam ich nie ma. to jest jakieś wykopalisko premium.... nie wiem...

oddajcie mi "Mój Wykop", żebym sobie mógł ładnie przeglądać mirko tylko z tagów które sobie śledzę i dajcie mi święty spokój z tymi nowymi ficzerami...

popsuliście ten portal maxymalnie i jeszcze zniechęcacie do niego stałych użytkowników.... gratulacje dla was i dla prezesa Białka
Ja chcę przeglądać wpisy na mirko, a tam ich nie ma.


@FantaZy: A wiesz, że kategorię można stworzyć jedynie z tagów i w ramach tej kategorii możesz przeglądać mikroblog dla tych tagów! Wiedziałeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wykop: ja wiem tyle, że wszystko działało.
teraz wchodzę do "Obserwowanych" gdzie są wszystkie tagi i tam za bardzo nie ma czego przeglądać, bo dzięki waszym zmianom ludzie przestali się tutaj udzielać....
więc korzystanie z waszych kategorii mija się z celem, bo to nie będzie nic innego jak rozbijanie Obserwowanych na mniejsze grupy...
juz pomijam, że dostęp do tych kategorii w wersji na telefon bardzo sprytnie utrudniliście poprzez umieszczenie przycisku w