Wpis z mikrobloga

Czułem się dobrze i przez to zapomniałem brać leków przez kilka dni przez moje roztrzepanie XD Oczywiście poskutkowało to powrotem nerwicy bo mam trochę stresujący okres ale moja głowa to oczywiście wyolbrzymia. Zaczęła mnie boleć głowa z nerwów, podejrzewam że tez przez to że mam bruksizm i czekam na nową szynę. Zamiast po prostu wziąć paracetamol to wpisałem w neta objawy i oczywiście guz. Zacząłem się przez to nakręcać i co czytam o danych objawach to tam mnie nagle zaczyna boleć głowa XD Tak się nakręciłem że aż zaczęło mi się robić słabo, mój typowy objaw przy stresowych sytuacjach, wziąłem hydroksyzynę i co ? po 20 minutach jak się uspokoiłem głowa przestała nagle boleć XD Oczywiście jak coś zajmuje mój umysł to głowa nie boli, pójdę pobiegać, popływać to zapominam i nic nie boli ale chwila wolnego to sobie przypomnę o tym guzie to znowu boli XD Kiedyś już też tak miałem z nowotworem jądra zacząłem się nakręcać, czuć ból w jądrze przy dotykaniu czuć jakieś zmiany bo gdzieś o tym czytałem, aż udałem się do urologa na usg i badania i oczywiście nic nie było XD
No nic poczekam tak z tydzień, dwa i zobaczymy czy będzie mnie nadał łeb bolał i czy będę musiał coś z tym zrobić. #nerwica
#depresja
  • 2
@lentilek: Na bruksizm dobrze jest od czasu do czasu, a zwłaszcza przed snem, opukać opuszkami palców poliki i stawy skroniowo-żuchwowe. Masaż taki.
Do tego zimne lub ciepłe okłady i jedzenie czegoś twardego przed snem, np. jabłko. Może wystarczy chwilę rzuć gumę lub coś podobnego.

Do tego odpowiednia pozycja języka - tak jak tłumaczą w mewing. Język jest przeciwwagą dla mięśni żuchwy.