Wpis z mikrobloga

2/3 facetow powinno sie zawinac z Tindera to by sie jakos unormowala sytuacja a nie ze 75% uzytkownikow to mezczyzni i na 1 kobiete przypada 3 facetow to nic dziwnego ze im odwala od tej atencji.

Mieszkalem kiedys w akademiku Wydzialu Weterynarii mimo iz studiowalem inny kierunek (pozwolono mi w drodze wyjatku). Tam na wecie studiowalo okolo 80% dziewczyn. W akademiku rowniez taki procent dziewczyn byl. I wiecie co? Nigdy wczesniej ani nigdy pozniej nie mialem takiego brania jak wtedy. Co chwila krecilem z jakas inna laska. Wrecz same mi sie podstawialy.

Czyli czulem dokladnie to co czuja laski z Tindera. Mnostwo atencji wylewajacej sie na kazdym kroku. Cos pieknego.

#tinder #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #seks
  • 7
@pieczony_szczur_z_ogniska: Dobra może niekoniecznie shadow ban, ale ich profile pokazywane są tak rzadko, że nie ma praktycznej różnicy.
Na przykład profil Mirka nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem. Jedna na 100 kobiet dała go w prawo. Żeby zdobyć drugiego matcha zejdzie znacznie dłużej, bo najpierw pokazywane są profile Chadów. Jakby tak nie było to by sobie femoidy poszły na aplikację, gdzie są Chady.
Moja morda przerobiona na femoida zdobyła tysiąc lajków
Czyli czulem dokladnie to co czuja laski z Tindera. Mnostwo atencji wylewajacej sie na kazdym kroku. Cos pieknego.


@pieczony_szczur_z_ogniska: ja nie zapomne, jak pojechalem do stanow na Work and Travel... bylo tam mnostwo studentek z przenajrozniejszych zakatkow swiata... takiej atencji to w zyciu nie mialem - jako ze jestem w miare wysoki (189cm) i bialy to wieksozsc byla wpatrzona jak w obrazek...
A nie zapomne nigdy jak jedna dziewczyna z Tajwanu