Wpis z mikrobloga

Jeszcze nigdy nic nie wygralem, a brałem udział w wielu konkursach (przeważnie na platformie twitch ( ͡° ͜ʖ ͡°))

No to muszę się pochwalić że w dniu dzisiejszym dotarła do mnie (według wielu opinii) jedna z lepszych książek o tematyce grup gangsterskich i ich działalności w Polsce i nie tylko. Książka recenzje ma wyśmienite. Chciałbym bardzo podziękować @kryminalnykwadrans za dostarczenie książki, miała być we wtorek i jest. Jak ktoś jeszcze nie zaznajomił się z kanałem kryminalnykwadrans na youtubie to polecam. Ja dotarłem do tego kanału przez jednego z użytkowników który jest obecny na dziale #iwonawieczorek polecił mi on film o Ricardo Fanchinim, a wstyd się przyznać że jak znałem takie osobistości jak Pershing, Oczko, Nikoś, Dziad, czy grupy przestępcze jak grupa mokotowska, grupa karateków, obcinaczy palców czy grupa mutantów tak o tym gościu nie słyszałem (nie wiem jak to możliwe) a po obejrzeniu materiału okazało się że ten człowiek to topka topki (zaliczany do top10 przez FBI i DEA) zresztą później się okazało (film o małej Sycylii czyli trójmieście na kanale kryminalnykwadrans że Fanchini, i główne osoby z trójmiasta się znają i kręcili razem biznesy, w tym zaliczając głównego biznesmena który jest nie do ruszenia w trójmieście na M.

Dzięki raz jeszcze, zabieram się do czytania. Dajcie sobie szanse zapoznania się z tym tematem i obejrzyjcie materiał o Ricardo Fanchinim jeżeli ktoś go nie zna :D (kawy mi nie dali, sam zrobiłem)

#kryminalne #mafia #przestepczosc #ksiazki #chwalesie
Pobierz Darthal - Jeszcze nigdy nic nie wygralem, a brałem udział w wielu konkursach (przeważ...
źródło: nikoś
  • 2