Wpis z mikrobloga

#thelastofus Idzie na #czarnolisto za to, że zasraliście całą główną swoimi sojakowimi wysrywami na temat gówno serialiku, który mnie i większość wykopków w ogóle nie obchodzi, no bo jak komuś się mogło coś nie podobać, ma być tak jak ja chcę, bo inaczej jestes faszysta, homofob, nazista itd. Sracie sie o jakies mityczne wpisy na wypok rzekomo homofobiczne jakby był nimi spam, a narazie widze tylko wasze gówno spamerskie wysrywy, wieć tych wpisów na cały wypok może w porywach było 6 i każdy z nich miał maksymalnie po 13 plusów lub w ogóle ich nie było, bo ja takich jeszcze nie widziałem, a pozostałe to wasze urojenia spowodowane przedawkowaniem mleka sojowego i oparów wielu narkotyków w tych waszych skłotach lewicowych. Zastanówcie się patusy sojakowe co robicie ze swoim życiem i aż tak mocno się nie emocjonujcie o tandetny serialik na podstawie jeszcze bardziej tandetnej gierki XD Łooooo straszne grzyby zombie łooooooo apokalipsa, takie świerze, innowacyjne i oryginalne XDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nara patusy.

#bekazpodludzi #bekazlewactwa #bekazlewakow #bekazpatusow #bekazsojakow
  • 10
@melquiades: zapomniałem, że to wykop XD czyli muszę się męczyć z sojakami i ich spamem wysrywów na głównej, bo olaboga mój serialik szkalujo jak im może się coś nie podobać i tym się dzielić jak mi się podoba! Tak nie może być hur dur! (,)
@smutny_kojot: ciebie moge usunąć z piwnicy jak powiem twojej mamie aby cię wkońcu wyrzuciła, bo ostatnio ciągle się z twoją mamą spotykamy wieczorem w jej sypialni. Zresztą po co ci to pisze, napewno wszystko słyszysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thorgoth: to nadal bardziej ambitne od tych waszych tandetnych serialików i gierek XD Apokalipsa zombie XDDDDDD Serio #!$%@?? I co następne będzie? Inwazja obcych? Najazd demonów czy jeszcze inna tandetna klisza? XD
@thorgoth: to nadal bardziej ambitne od tych waszych tandetnych serialików i gierek XD Apokalipsa zombie XDDDDDD Serio #!$%@?? I co następne będzie? Inwazja obcych? Najazd demonów czy jeszcze inna tandetna klisza? XD


@ElMurano: Proponuję mieć #!$%@? na zainteresowania i ogólnie życie innych ludzi bo ci jakaś żyłka zara #!$%@? i umrzesz młodo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Antlioon: tylko te retardy mi zaśmieciły całe gorocę i się zdenerwowałem, ale teraz dałem ten tag patusów na czarno mam nadzieję ze czarne listy beda dzialac i bede tych patusow ignorowal.