Wpis z mikrobloga

@EarpMIToR: Ludzie się bulwersują, a rok tej wojny potwierdza, że to jest właściwa i skuteczna strategia. Nie "chlip, chlip, dajcie nam cokolwiek, bo jesteśmy biedni i Rosja nas bije, bardzo prosimy", tylko "codziennie przez wszystkie przypadki odmieniacie wolność, demokrację i inne wartości, no to my właśnie z karabinami w okopach ich bronimy, żebyście wy nie musieli, wyskakiwać ze sprzętu, ale już".
@JPRW: tak sobie to tłumacz ukrofilu xDD zwykłe żebractwo, i każdy na zachodzie to widzi. to nie ukrainia decyduje o dostarczeniu sprzętu tylko zachód, i to my liczmy exele, a nie saszka banderowiec ;) w dłuższej perspektywie, granie na emocjach nic nie daje (oczywiscie nie licze przygłupiej Polski).
@vismaiorr: Ty rozumiesz, co ja napisałem? Oczywiście, że zachód decyduje, co widać wyraźnie po tym jaki sprzęt i kiedy trafia nad Dniepr. Ale decydenci funkcjonują w pewnym kontekście opinii publicznej, który jest kształtowany przez np. Zełenskiego, który od roku wyskakuje z każdej lodówki i nieustannie mówi, że oczekuje - a nie żebra - konkretnego wsparcia. I ukraińska kampania pr-owa działa, bo gdyby ktoś rok temu w styczniu powiedział, że Niemcy wyślą
@JPRW: przeceniasz opinie publiczną, wiele rzeczy dzieje się nad naszymi głowami i bez naszej zgody, i to w każdym Państwie. zełenski może coś kształtować gdy ma silną armie, i coś do zaproponowania. to głownie początkowe zachowanie Polski i samych ukrainców na polu walki coś ruszyło w kwestii dostaw broni, a nie banderowska propaganda. natomiast obecnie, podejrzewam to kwestia exelów i myślenia o wojnie materiałowej, wszystko kwestia co pokaże rosja, jesli wyciągnie
@vismaiorr: XDDDDDDDDDDDD onuce ci się odkleiły i #!$%@? XDDDD
@JPRW przecież Zełeński dostaje dokładne instrukcje co i kiedy mówić od wujka Joe i old pelosi XD Wiadomo że w rozkładzie jazdy od marca wchodzą F-16 dlatego trzeba zrobić dogotować r0syjską żabę aby cieszyli się że nie przyleci F-35 XDDDD
@kfpwa: tak, w szczególności dostał instrukcje co mówić po rakiecie w przewodowe (ʘʘ).. tobie sie odkleja lepki "płyn" od twoich braci, wiec wytrzyj usta jak do mnie mówisz. i gotuje ci sie coś w głowie, myśląc że to co wysłali będzie wstanie ruskim odbić krym, może ci sie co najwyżej odbić, to co połkniesz od ukraińskiej propagandy, czyli nasienie pewnie to techniczne...
@vismaiorr: odnośnie przewodowa to kazaliśmy im zamknąć mordy i dosyć szybko dostosowali się do polecenia, nadal nie zmienia faktu że wolę żeby skapywała na mnie amerykańska sperma(która skapnie na mnie tylko wtedy jeśli bardzo o to poproszę bo tak #!$%@? działa cywilizowany świat i nikt nikogo tutaj do niczego nie zmusza nie to co w orkostanach) niż skapywała ze mnie krew bo Ukraińcy dostali rakiety LGBT+ które z precyzją co do
@kfpwa: no fajnie, ale to ty dzwonisz? mi to wszystko jedno, kto ginie czy banderowiec czy rusek, ta sama mentalność, byle dalej od Polski. i ja nie mówiłem o amerykańskiej, tylko o ukraińskiej. reszta, to i tak decyzja usa nie nasza twoja czy ue.. więc o czym tu dyskutować? poczekamy zobaczymy.
@vismaiorr: dobra nie posraj się, w zachodnich społeczeństwach to nasza decyzja jako obywateli czy chcemy aby ruscy wrócili do swojego XDXDXDpięknegoXDXDXDX rezerwatu jakim jest ta #!$%@? rosja czy chcemy aby dalej się panoszyli jak #!$%@? seba po imprezie z której go #!$%@?. Dlatego głośno musimy mówić o tym że #!$%@? r0sja nadaje się tylko do utylizacji i nie mogę się doczekać aż ciocia przyjedzie do ukrainy z swoimi zabaweczkami
@vismaiorr: wspieram saszke cały czas wysyłając mu broń i wszystkie inne potrzebne akcesoria. Podobnie jak wy kacapki rozumiem że w 2023 opinie społeczną kształtuje się w internecie i dlatego tak jak wy skupiam się na #!$%@? rosyjskiego ścierwa w internecie bo to bardziej skuteczne
@kfpwa: ty wysyłasz mu bron(proce sie nie liczą xDD), weź się nie ośmieszaj bo jebne tu zaraz ze smiechu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) podejrzewam, że ten kacap którego masz w głowie wysłał na upadline więcej leków, niż warte są te twoje "akcesoria" ale pamiętaj, że sztuczne waginy im sie nie przydają, nie wysyłaj ich więcej... ah.. ty internetowy bohaterze, bawisz mnie wybornie. swoją drogą dziękuj bogu, że