Wpis z mikrobloga

Gdybym nie wszedł na wykop to bym nie wiedział że mnie dupa piecze przez gejów, a nie przez średnią fabułę.

Z punktu widzenia przetrwania to był uber słaby odcinek.
ratowały go dialogi i gra aktorska.

spoko że koleś pozbierał zapasy z okolicznych sklepów, ale nie ukrywajmy - te sklepy zostałyby rozkradzione przez BLM/kogokolwiek w pierwszych dwóch dobach kryzysu.
fajnie że postawił ogrodzenie i znaki informujące że ktoś z zapasami zrobił sobie tutaj baze. Naprawdę krzyczcie mocniej i głośniej że warto by odebrać wam wasze zapasy.

Czy ta murzynka z dzieckiem nie była tym świetlikiem który stracił ucho w 2 odc? Jeżeli tak, to ciężko tłumaczyć brak ich aktywności na tym osiedlu.

bardzo spoko że pierwszego typa którego znalazł w wilczym dole wziął do siebie na chate, nakarmił, i dał sie mu wyruchać.
w prawdziwym świecie najdalej po tygodniu ruchania zostałby nadziany na poteżną maczete. ale obstawiałbym kosę już pierwszej nocy.

no i koleś bez żadnego plecaczka ani broni szwendał się po polu i nikt go nie zabił i nic go nie zjadło. Mimo że jego 9 kumpli już tak - legit.

potem zaproszenie randomowej loszki poznanej przez radyjko ze swoim chłopakiem do zamkniętego osiedla na kolacje XD
piękny plan. znowu powinni wyrwać kulkę.
gość chciał jeszcze dla funu remontować sklepy XDD brakuje jeszcze chyba tylko znaków dymnych by zapraszać do siebie postronnych.

a gdy w końcu pojawiła się ekipa rajdująca, to pokonał ich miotacz płomieni elona muska XD
typ co stanął sobie na środku drogi i strzelał ze snajperki, dostał w wątrobe i przeżył xD tak, to była truskawka na torcie.

no i finalnie, po 20 latach siedzenia na widoku, dopadła ich starość. nie inne ekipy, nie brak zapasów, nie grzybki, tylko starość.

ja rozumiem grać pve, ale może bez przesady, com?

tldr/tldw TWD z lepszymi aktorami i z lepszymi dialogami. Dziur fabularnych tyle samo.

PS dziwnym przypadkiem równie łatwowiernymi przedstawicielami gatunku homo sapiens w twd również byli geje z klasy średniej.

#thelastofus #twd #hbogo #hbogomax
guest - Gdybym nie wszedł na wykop to bym nie wiedział że mnie dupa piecze przez gejó...

źródło: 1000001267

Pobierz
  • 23
Czy ta murzynka z dzieckiem nie była tym świetlikiem który stracił ucho w 2 odc? Jeżeli tak, to ciężko tłumaczyć brak ich aktywności na tym osiedlu.


@guest: nie ta sama, tą z dzieckiem odstrzelili i jej kości i bluzka były w rowie.

typ co stanął sobie na środku drogi i strzelał ze snajperki, dostał w wątrobe i przeżył xD tak, to była truskawka na torcie.


Wątroba jest po prawej, i na
@guest: W sumie ładnie przedstawiłeś jak skończy społeczeństwo gdy się je zLGBTizuje. Zero instynktu samozachowawczego - kochajmy się wszyscy (w dupkę też). A rzeczywistość to nie Hollywood i Netflix - są zagrożenia, zarówno te fizyczne (przestępcy uliczni), jak i psychiczne (politycy, korporacje, media).
fajnie że postawił ogrodzenie i znaki informujące że ktoś z zapasami zrobił sobie tutaj baze.

Chyba lepiej jak ma bezpiecznie bazę zrobiona niż żeby każdy się tam szlajał

bardzo spoko że pierwszego typa którego znalazł w wilczym dole wziął do siebie na chate, nakarmił, i dał sie mu wyruchać.

Samotność po 3 latach musi doskwierać, zwłaszcza w ciągłym stresie i próbie przeżycia.

no i koleś bez żadnego plecaczka ani broni szwendał się
@guest: Z punktu widzenia całej gry ... to faktycznie słabo że poświęcili cały odcinek na jeden wątek, który chyba tak nie ma dużego wpływu na całą resztę fabuły. Mimo wszystko uważam że był dość fajny, sama fabuła wątku Billa i Franka tak naprawdę dobra + gra aktorska ogólnie odcinek uważam że bardzo dobry ale przez chwilę zapomniałem że oglądam TLOU (przy scenie łóżkowej autentycznie sprawdziłem czy Ja na pewno włączyłem dobry
@guest: A ja powiem tak: Przestańmy tak wszyscy na siłę doszukiwać się realizmy w serialach. Trzeba pamiętać, że to serial dramatyczny na podstawie gry. Gdyby chodziło o 100% realizmu, to równie dobrze mogli z tego zrobić jakiś nudny dokument fabularyzowany albo "found footage". W takich produkcjach siłą rzeczy należy poświęcić jakąś część, koniec końców, nic nie znaczących detali dla efektu dramatycznego, rozwoju postaci itd. I uważam, że ten serial idealnie balansuje
@guest: Cały ten odcinek był słaby. Zapychacz, który rozciąga sztucznie fabułę i niewiele wnosi do historii, bo bohaterowie odcinka na końcu i tak giną. Ja osobiście pół odcinka musiałem przewinąć, bo prawie zasnąłem, gejowskie wątki to tylko czujek góry lodowej. Ale na wykopie i tak nie którzy powiedzą, że JESTEŚ HOMOFOBEM Z NIEPEWNĄ ORIENTACJĄ, bo śmiałeś skrytykować takie prowadzenie fabuły
spoko że koleś pozbierał zapasy z okolicznych sklepów, ale nie ukrywajmy - te sklepy zostałyby rozkradzione przez BLM/kogokolwiek w pierwszych dwóch dobach kryzysu.


Przecież masz przedstawione, że całe miasto zostało przymusowo ewakuowane przez żołnierzy (a następnie rozstrzelane). Więc kto dokładnie miał to rozkradać, skoro on jedyny tam został?

fajnie że postawił ogrodzenie i znaki informujące że ktoś z zapasami zrobił sobie tutaj baze. Naprawdę krzyczcie mocniej i głośniej że warto by odebrać
@guest: Pseudoromantyczny odcinek poświęcony jakże modnemu w mediach tematowi. Trudno się nie zgodzić z wytkniętymi przez Ciebie brakami w logice, ale tu nie o nią chodziło, tylko o ckliwą historyjkę dwóch panów i końcowe podsumowanie, które Bill zawarł w liście, odnoszące się do relacji, jaka będzie budowana między Joelem a Ellie. Ot, tanie granie na emocjach widza, ale w dość oklepany i mało skuteczny sposób.
Gdybym nie wszedł na wykop to bym nie wiedział że mnie dupa piecze przez gejów, a nie przez średnią fabułę.


@guest: popatrz sobie na inne wpisy na tagu, nawet tutaj masz komentarz w klimacie napisany.
@guest: Myślę, że serial by nie wyszedł bez tego "rodzaju" odcinaka. LPG odhaczone, jedziemy dalej.
90% czasu odcinka zmarnowane na epizod, nie wnoszący kompletnie nic do głównej historii. (Na początku myślałem, że pociągną historię murzynki i jej dziecka).