Wpis z mikrobloga

Coś pięknego jak to spada, a mówiłem wam, że to bańka spekulacyja to nie słuchaliście.


@ElMurano: dokładnie. Albo twoja gadka jest nic nie warta, albo jesteś mega frajerem, że "wiedząc takie rzeczy" nie stawiasz na to swoich pieniędzy, mając "pewny zysk".

nie widzialem twoich postow jak bylo +40% od poczatku roku...


@jasonfly: od dołka 3 stycznia ($108), do szczytu w piątek ($180), Tesla zrobiła +66%. Też nie przypominam sobie wpisów
@widmo82: wielki pan wykopek nakazał pokazania stanu konta, #!$%@? ty masz ego #!$%@? poza nasza galaktykę. Kim ty jesteś, ze masz czelność żądać czegokolwiek? Jeszcze raz: ego #!$%@?, a może jednak w #!$%@? kompleksów? Raczej to drugie polaczku.
@TS_X9: @szybciutki @Manah jedyni normalni jak na razie. Bardzo miła odmiana od tych pozostałych patusów, którzy nazwali mnie "mega frajerem", zaczeli pomawiać o jakieś multikonta i atakować, bo śmiałem mieć własną opinie na temat ich religii tesli, choć w sumie nie powinienem się dziwić, bo tak działają fanatycy religinijni. Dzieki chlopaki za RiGCZ pod tym wpisem.
Idziesz na czarną liste patusie, który nie umie prowadzić dialogu jak cywilizowana osoba i bezpodstawnie pomawia ludzi

jedyni normalni jak na razie. Bardzo miła odmiana od tych pozostałych patusów, którzy nazwali mnie "mega frajerem", zaczeli pomawiać o jakieś multikonta i atakować, bo śmiałem mieć własną opinie na temat ich religii tesli

ale piecze cie dupsko na tym longu XD


@ElMurano: no tak...