Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tej nagonki na sexworking, przecież Polska jako kraj mogłaby tyle zyskać dzięki opodatkowaniu i normalizowaniu prostytucji. Po pierwsze wykopki uważają że p0lki dają dupy na lewo i prawo, po cichu, na erasmusie i zagranicą więc po co tracić taki potencjał zagranicą i w szarej strefie. Po drugie po opodatkowaniu wykopki może przestały by narzekać że na emerytury p0lakow pracują głównie mężczyźni. Polska stałaby sie potęgą ekonomiczną, kraj roboli i #!$%@?
Co tam praca dziwki,platny morderca,diler narkotykowy,schab od lamania kosci za haracz to normalne zawody.Proste jest popyt to i jest podaż.jakie te lewaki sa tepe to az rece opadaja.niech to wyzdycha czym predzej
#!$%@? że te dziewczyny są często na dnie, uzależnione od ciężkich dragów, imprez i łatwej kasy, najważniejsze że "same" się na to zdecydowały, wtedy wszystko jest git są silne i niezależne.


@proszebardzo2: w zasadzie sam sobie odpowiedziałeś bo jeśli są uzależnione od dragów i sytuacja życiowa zmusza je do tego, to wlasnie stoi to w sprzecznosci z tym co napisałem - nie robią tego z własnej woli.

oczywiscie ze wolalbym aby
Gdzieś widziałem statystykę, że około 80% prostytutek w dłuższym terminie ma problemy psychiczne, w tym depresję.


@Izanagi013: to by się zgadzało, bo mniej więcej tyle samo p0lek ma problemy psychiczne
jawne popieranie k**ewstwa w społecznościówkach, te wszystkie "aktywistki "sexworkerskie"" to jeden z tych fenomenów, na którego zrozumienie jestem już za stary


@thority: chodzi o to, żeby było mniej takich dziadów jak ty. Słowa #!$%@?/#!$%@? są obraźliwe. Twój post miał na celu obrazić prostytutki. Jesteś bardziej toksyczny niż kobieta, która gdzieś tam dobrowolnie się z kimś rucha za pieniądze w swoim prywatnym domu.
Najwiekszymi kur.....nie sa prostytutki ale lewacka moderacja na wykopie.je bać to i ich.szczegolnie na nowym wykopie zamulonym gdzie tylko o magicalu teraz mowa.
@SipaXtra: jakby ktos bliski chcial zostac dziwka oczywiscie bys przyklasnal i pomogl wybierac bielizne erotyczna?dyskusja z wami nie ma sensu zreszta i tak zaraz bede zbanowany.elo bez odbioru
zeby właśnie pokazać ze praca prostytutki jest jak każda inna


@AgentGRU: skoro to praca jak każda inna to rozumiem, że byłoby dla Ciebie ok gdyby Twoja żona, matka albo córka były prostytutkami?
że byłoby dla Ciebie ok gdyby Twoja żona, matka albo córka były prostytutkami?


@pwone: jeśli by taką decyzję by podjęły to mnie nic do tego, ale raczej nie wiązałbym się z kobietą która pracuje w tej branży.
Jeśli twoja żona byłaby szambonurkiem byłoby dla ciebie ok?
@Davidozz
sprzedaje swoje 8h dziennie razem ze swoimi umiejętnościami.
Znacznie bardziej szanuję panie negocjowalnego afektu niż np krewnych i pociotków polityków wciskanych do spółek skarbu państwa, albo do innych podobnych organów, gdzie nic nie robią, nie mają żadnej odpowiedzialności a dostają sporo hajsu. I #!$%@?ę tutaj od przynależności partyjnej. Tak samo z ludźmi żyjącymi z zasiłków, podczas gdy są zdolni do pracy, tylko niechętni
To jak z tranzycją, o którą społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe rozmawiać. Ale takie UK zauważyło problem i zamknęło największą klinikę, bo zauważyło że to problem epidemii psychicznej, jak kiedyś bulimia czy anoreksja, napędzana sztucznie.


@Izanagi013: jprdl

Jest zupełnie na odwrót, społeczeństwo dopiero się uczy, że osoby trans nie są "chore psychicznie", to co #!$%@?ło się w UK to jakas tragedia, a USA w konserwatywnych stanach idzie tą samą drogą. Przerażające
bo? dupsko cię boli, że prostytutka domaga się godności? W czym jest gorsza od gościa, który klawisz wciska albo #!$%@? budowlańca?


@slapdash: oo tego nie powiedziałem. Każdy jako człowiek zasługuje na godność, ale jest to godność przyrodzona i niezależna od wszystkiego. Zaś w samym zawodzie prostytutki nie ma nic wzniosłego i nie powinien być promowany jako dobra droga kariery. Nigdy nie był i nigdy nie będzie, nawet w krajach gdzie sutenerstwo