Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, co byście powiedzieli na portal gdzie nie ma moderatorów, nie ma cenzury, wszystko co wrzucicie możecie tagować a treści jakie się pojawiają i na jak długo są zależne od liczby plusów? weszlibyście w to?
  • 20
@Frus: oczywiście reklamy będą głównym sposobem na utrzymanie, mam taki projekt w szufladzie. Nigdy nie miałem odwagi by z nim ruszyć
@Kumpel19: Portal który w zakładce regulamin jest zwyczajnie pustą kartką z nagłówkiem regulamin a długość wyświetlanych w nim treści uwarunkowana jest czasowo poprzez ilość plusów jaką nadają mu użytkownicy. Jeśli chcesz coś zachować musisz zrobić screeny lub pobrać zawartość ze strony inaczej zawartość zostanie skasowana po upływie określonego czasu
Prawda jest taka, że nie ma miejsca czyli portalu w polsce gdzie można wrzucać wszystko co komu się chce i dać użytkownikom mozliwości moderatorów poprzez głosowanie co wpłynie na to jaka treść jest na portalu a jaka zostaje usunięta.
@Frus: z reklam była by kasa na utrzymanie serwerów a sam portal żyłby sam i sam musiałby zbudować jakieś zasady bo to użytkownicy by o tym decydowali. każdy mógłby se stworzyć taga i tam coś wrzucać itp itd
@Kumpel19: Wyobraź sobie, że możesz zrobić dowolnego taga i wrzucać tam co tylko chcesz(warunek że tag nie jest już zajęty) To ile dana treść wisi zależy od ilości polubień, wiadomo, że musi być rotacja a treść musi znikać bo serwer też ma jakieś ograniczenia ale o wszystkim decydowali by użytkownicy a regulamin portalu byłby po prostu pustą kartką
@Frus: konieczność przekopywania się przez cp, nagrania gwałtów, nazistowskie wysrywy itp. odstraszyłaby każdego normalnego użytkownika (nie mówiąc już o reklamodawcach) przez co po krótkim czasie na portalu zostałaby garstka wykolejeńców