Wpis z mikrobloga

Denerwuje mnie czekanie tygodnia na odcinki w serialach na netflix, HBO itd.

No wku*wiające to jest, żeby coś obejrzeć trzeba czekać zamiast móc normalnie wejść i obejrzeć od razu. Przecież oni tego na bieżąco z tygodnia na tydzień nie nagrywają. Człowiek płaci, a czuję się jakbym oglądał m jak miłość na TVP.

Wiem, że nie stoi za tym żadny logiczny powód aby udostępniali od razu całość (lepiej jest dawkować), no ale...
I tak muszę sobie czekać aż cały sezon #thelastofus wyjdzie żeby móc obejrzeć, a zewsząd bombardują mnie tym serialem.

#hbo #netflix
  • 7
@MateMizu: Wiesz, może to być podyktowane faktem, że puszczają to też na swoim kanale w telewizji. Oglądalność na kanale też musi się zgadzać (reklamy itp.). A tak nie byłoby nawet sensu oglądać ich kanału gdyby wszystko na raz wrzucili :P
@FiveKyle: No mówię, jest tyle korzyści z puszczania odcinków co tydzień, że nawet nie dyskutuje.
4 odcinki to już miesiąc subskrypcji, utrzymanie "hype" serialu na dłużej przez co więcej osób o nim usłyszy i pewnie wiele więcej.

Ja nawet z tym nie dyskutuje, po prostu jest to denerwujące xD
@vartan:Dzięki jak ręką odjął xD. To jest odpowiedź w stylu "kolejki w urzędzie komunikacji są długie" to poczekaj, co za problem.

Problem jest taki, że trzeba czekać aż wyjdzie całość i tak, czekam aż wyjdzie całość