Wpis z mikrobloga

Witam. W przyszłym roku pisze mature i po maturze chciałbym isc na studia na lotnictwo i kosmonautyke o specjalizacji pilotaz. I chciałbym sie dowiedziec od kogos jak to wszystko wygląda. Jesli moglbym sie czegos pouczyc sam w domu to czego aby na studiach bylo troche "lżej". Z góry dzieki za odpowiedz.

#lotnictwo
#szkola
#studia
  • 14
@damian_04: Cierpliwości się naucz XD Jakbym miał swoją wiedzę i byłbym na Twoim etapie, to bym się jebnął w czoło i poszedł do pracy, żeby zarobić na uprawnienia. Poza poznanymi ludźmi, którzy tak samo plują na system, to nic ciekawego nie wyniosłem, poza #!$%@? na wszechobecny beton i ludzi znających się na niczym.
Tak serio, to wycieczka na jakiekolwiek studia poza swoim miastem kończy się na tym, że i tak masz
@damian_04: To nie wiem gdzie Ty chcesz to robić, ale da się zrobić za 200 tysięcy netto i to z UPRT i MCC, kwestia doboru dobrych szkół.
Byłem rok w Chełmie i potem przeniosłem się do Katowic. Burdel jest na każdej lotniczej uczelni, pytanie tylko gdzie większy... Chełm ma taką wadę, że nie ma tam kompletnie nic do roboty, a przykładem są studenci, którzy robią różne dziwne rzeczy, a potem lądują