Wpis z mikrobloga

@dzoli: UPC od czasu wchłonięcia przez Playa to #!$%@? gówno, które ciągle nie działa. Jakaś porażka totalna. Tak zaorać tak dobrego usługodawcę to dramat. (,)
Też w Gdańsku i też ciągle jakieś problemy. Chociaż bodajże od wczoraj jest normalnie.
@Virek2
miałam UPC jakieś 5 lat temu, ale na zaspie i było źle, potem już na ujeacisku vectre i imo było spoko, niebieski narzekał, zmieniliśmy na UPC i omatkobosko większość czasu siedzę na lte z telefonu bo się nie da (°°
@dzoli @Virek2

A do kiedy macie umowę z UPC teraz? Na Ujeścisku jesteśmy prawie wszędzie podłączeni teraz ze światłowodem 1,2Gbs. Każdy pakiecik na w/w prędkości mogę zrobić przez 3 miesiące promocyjnie.

Zamawiając u mnie dostaniecie jeszcze dodatkowe bajery typu darmowy dostęp do HBO MAX, Netflixa, czy Tidala, promki na telefonię komórkową i inne.

Kontakt w profilu w razie czego :)
@Virek2: w jaki sposób niby zmiana właściciela wpłynęła na infrastrukturę? Wysłali sprzedawców z salonów playa żeby wyrywali kable z ziemi? Zawsze i w przypadku każdego dostawcy najwięcej zależy od infrastruktury w konkretnym miejscu. Ja u siebie na UPC złego słowa nie powiem bo w ciągu 8 lat mogę awarie na palcach jednej ręki policzyć, nie gubi pakietów, przepustowość jak w umowie.
@Drmscape2: Ja mogę mówić wyłącznie o zbieżności z przejęcia z występowaniem usterek. Bywa, że nagminnych. Możliwe, że to przypadkowa korelacja. Mówię jeno, że takową zaobserwowałem.
@dzoli
walczyłem z UPC 3 lata po tym jak zaproponowali mi multiroom oparty na wifi, co chwile zrywało obraz ale serwisanci nie widzieli problemu "po ping dobry" ( ͡º ͜ʖ͡º)

za chyba 5 czy 6 wizytą serwisanta UPC poinformowało mnie że pomimo problemu którego nie rozwiązali to kolejne próby wezwania serwisanta skończą się obciążeniem mnie kosztami ( ͡º ͜ʖ͡º)
@slepauliczka zrobiłam reset routera, do fabrycznych i gunwo to dało, więc już nie widzę nadziei. speedtest daje dobre wyniki, ale to przerywanie, że jeden odcinek serialu oglądam. na kilka rat bo co chiwle muszę wyjść do menu mnie doprowadza do wariacji (°°