Wpis z mikrobloga

To jest ta opcja B, 31 latek na wysokiej tygodniówce z Chelsea, poważnie?

Arsenal among clubs exploring possibility of signing Jorginho from Chelsea. Italy midfielder’s contract up in summer + #cfc open to exit (may depend on Enzo Fernandez). 31yo one of options Arsenal have expressed interest for.


~Ornstein

Arsenal approach Chelsea for Jorginho! It’s now an option in case Caicedo deal won’t go through with Brighton still reluctant to sell. Chelsea, open to sell Jorginho but will ask for important fee to let him leave 6 months before end of contract.


~Fabrizio Romano
#arsenal
  • 8
@Pietrzykowski: Tak są, Mokbel pisze, że już idą po Jorginho:

Arsenal have made a move for Chelsea midfielder Jorginho. Deal a ‘long way off’ but possible ahead of tomorrow’s deadline.


niczego się nie nauczyli po transferach Williana i Cedrica, dadzą mu 3,5 letni wysoki kontrakt i Edu będzie mu wypłacał pieniądze by rozwiązał umowę z Arsenalem.
@Pustulka: nie no nie może być. Jak można #!$%@?ć transfer Luiza, Tielemans, Caicedo i mieć plan B w postaci odpadu z Chelsea. Przecież to już wolałbym grać Patino w środku i może odpali albo Partey będzie zdrowy. Skoro jest taki nóż na gardle czemu bawili się w przedłużające negocjacie?
@misiekmr: Leicester nie chce oddać teraz Tielemansa, bo mają tylko punkt nad strefą spadkową i potrzebują każdego dobrego piłkarza w potencjalnej walce o utrzymanie. Sam Belg też woli odejść z wolnego transferu, gdzie będzie miał więcej opcji i może zgarnąć duży bonus za podpis jako wolny zawodnik. Douglas Luiz odpada, bo we wrześniu podpisał nowy kontrakt z Aston Villą. Jest też opcja, że sam Jorginho odrzuci opcję transferu do Arsenalu, bo