Wpis z mikrobloga

400 PLN za akcję to kwestia czasu. Niedawno podawali, że w całym 2022 otworzyli 344 nowych sklepów


@poznaniak: na wycenę akcji nie ma wpływu ilość otwartych sklepów tylko ile jeszcze akcji ludzie są w stanie kupić. Jak otworzą 100tys sklepow a ludzie już nie będą mieli kasy to akcje będzie trącić na wartosci pomimo dobrych wynikow
@TS_X9: kredyciarzu pomyliles tagi. tutaj pisze sie o inwestycjach a ty o tym nie masz pojecia. nawet perfumy kupujesz na mililitry dzieląc jedną buteleczkę z innymi
@widmo82: kredyciarzu? To jakaś forma obelgi? rozumiem ze jak mam leasing to jestem kredyciarzem? Kreujesz się na wielkiego inwestorka a strata 1k to dla ciebie wieczór płakania w poduszkę gołodupcu
@widmo82: 3ml? Znowu bredzisz grubasku. Na tagu #perfumy zostałes poniżony i opluty :D BTW. kiedy nastepna nastepna alkoholowa wycieczka na rower w nocy i relacja na wykopie? Masz ponad 40 lat i imponuje ci przyklask wykopowej gawędzi gdy pod wpływem alkoholu rozbijasz sie po nocy? XD
Pobierz TS_X9 - @widmo82: 3ml? Znowu bredzisz grubasku. Na tagu #perfumy zostałes poniżony i ...
źródło: 123
@TS_X9: Raz 3ml a raz 5ml. Jak wszedłem tamtego dnia na tag to widziałem twoje wpisy na ile mililitrów cie stac
Fajnie ze wkleiles ten zrzuc ekranu gdzie plusują cię inne biedaki kupujące podobnie xD
Wlasnie widac, jak sobie dupe lizecie podjarani, ze udało się kupic tyle na ile was stac xD
@widmo82: Pawełku, coś ci się przewidziało. Tak bardzo cie boli opinia na wykopie że budujesz ego wpisami innych biedaków? Patrz twoj wpis XD cytujesz tych samych plujacych na ciebie z wpisu :D Zabolało cie to ze na wykopie 2.0 jestes notorycznie wysmiewany jako 40 letni piwniaczk
@TS_X9: Wymyśl jakiś swoj tekst zamiast cytować moją cene twoich wpisów. Już ci pisałem, ze jarasz się plusami sobie podobnych. Nie stać was na butelke i musicie zrzucac sie w grupie, rekin finansjery, kredyciarz co nie czyta umowy xD
W powyższym zrzucie ekranu bardzo dobrze widać jak mirko ciśnie z takich petów jak ty xD