Wpis z mikrobloga

wracając do dzisiejszej rowerowej inny : jestem kierowca tira, przejechałem miliony kilometrów po drogach ciasnych , szerokich , miejskich i wiejskich. I wiele razy zdarzało mi się, że wyprzedzałem 10km na dwupasmówce, zdmuchiwalem pedalarzy do rowu a czasem nie. Robiłem fontanny przejeżdżając koło przystanku autobusowego, w czasie kiedy ludzie wracali z pracy w deszczowe dnie. Stawalem pomiędzy wieżowcami w środku nocy z wlączoną zamrazarką w naczepie i robiłem 11 godzinna przerwę. czasem pytałem, czy mogę zaparkować na parkingu dla osobówek a czasem nie. i wiecie co ? NIGDY NIKT NIE MIAL PRETENSJI. Ani ludzie których ochlapalem, ani ci, którzy się niewyspali. No po prostu nikt. wiele razy za to był miły small talk, pytali dokąd jadę i co wiozę, ostrzegali przed niskimi mostami i burzami. Raz tylko się jeden parkingowy oburzał, że tirowcy szczajo na koła, i walą do reklamówki a potem w ty wyrzucają w krzaki dookoła.

wy jesteście grubo oderwani od świata. nie znacie życia tirowcow i kręcicie jakieś nic niewarte inny
no i 90 proc odeszło z wykopu
tego typu benc

#rower #szosa #pedalarze #bekaztransa
  • 3