Wpis z mikrobloga

Boras jak zwykle top, gdyby Zalewski miał choć odrobinę dobrych manier to powinien to, z szacunku dla podeszłego wieku kolegi ująć mniej więcej tak:

Szanowny starszy kolego, czy mógłby kolega utkać uprzejmie pi%dę, gdyż niemożebnie wku%wia mnie takie pie%dolenie z kolegi strony?



#mecz #pilkanozna #kanalsportowy #bekazpodludzi #heheszki
Pobierz Javert_012824 - Boras jak zwykle top, gdyby Zalewski miał choć odrobinę dobrych manie...
źródło: IMG_20230130_110023
  • 8
@Javert_012824: O Borku należy myśleć jako o człowieku z mentalnością lat 90. Gangi, kolesie, wódeczka, układziki. Wtedy wszystkie jego opinie są spójne.

Szacunek do starszego dlatego, że jest starszy? Może mnie wyzwać, ale wiesz, jest starszy. Szacunek na dzielni. To jest mentalność Borka i jego kolesi od wódeczki. Poprzednia epoka. Kto jest trochę młodszy i nie kojarzy tych klimatów może być zagubiony. Ale w gruncie rzeczy Borek to jest prosty chłop,
@lukasz-lux: wydaje mi się że zielu zwrócił sarkastycznie uwage na zbyt ostrą gre zalewskiego, w końcu sam się brzydzi ostrej gry a zalewski kilka razy jego kolegów wyciął