Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy ABW sledzi poczynania takich ludzi jak @Koniasz ciekawe co on w ogole jeszcze w kraju robi z takimi pogladami.


@golomb13: Jak mnie o coś oskarżasz i uważasz że łamię prawo to masz obowiązek mnie zgłosić inaczej sam popełniasz przestępstwo. Oczywiście fałszywe oskarżenie też jest karalne. I z ciekawości jakie to mam poglądy? Uważanie Putina za zbrodniarza a Rosji za zbrodnicze państwo to przestępstwo w Polsce?
#!$%@?. Gość raczej ma całkiem trzeźwe spojrzenie na ten konflikt.

@vrNFWrUew3D4Rgz: 8 lat temu chciał oddawać wszystkie t72, trupy separatystów wyrzucać na granicę z Rosją i życzył sobie interwencji NATO, teraz widzi zbrodnie wojenne w strzelaniu do rannego agresora ale do rannych Ukraińców już nie potrafi czytać z ruchu warg kacapów raz jest Polakiem raz rosjaninem raz nienawidzi jedna miarą jednych i drugich. Raz jednych bardziej innych mniej. Całkiem trzeźwa postawa
8 lat temu chciał oddawać wszystkie t72, trupy separatystów wyrzucać na granicę z Rosją i życzył sobie interwencji NATO


@bombastick: Interwencji NATO w Donbasie w czasie gdy Rosja oficjalnie mówiła że nie ma związku z republikami. Ani że nie ma tam żołnierzy Rosji ty manipulancie osrany. Dzisiaj interwencja to po prostu pewna wojna z Rosją.

teraz widzi zbrodnie wojenne w strzelaniu do rannego agresora ale do rannych Ukraińców już nie potrafi
@bombastick: Chłop w oczywisty sposób trolluje, o czym mówiłem jeszcze kilka tygodni temu. W czasach polowania na onuce oczywiste było, że pojawia się ludzie, którzy będą w ten sposób jeszcze bardziej nakręcać te komiczne zjawiska.
jak trzeba mieć zryty beret żeby pisać o pogrzebie brata w rosjii( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bombastick: Czekaj czekaj może teraz mam jeszcze jakieś dowody dostarczyć na to że jestem ruskim. Przecież to już dawno ustalone i nie ma co na ten temat dyskutować. Przecież to jest niepodważalny fakt że urodziłem się w Rosji i trochę ponad 8 lat temu wyemigrowałem do Polski.