Wpis z mikrobloga

@najciemniej: Oczywiście :D 3x siłownia + bieżnia po i czasami między treningami jakieś bieganie :) no i deficyt 300/400kcal zależy od dnia oraz staram się chociaż 10k kroków robić^^
@Loginconajmniej4znaki: można, ale czy trzeba? znam Mimo że jest to substancja naturalna to może wywołać dość mocne skutki niepożądane, zatem przed jej stosowaniem warto byłoby zrobić badania i wykluczyć ryzyka.

@Lesiu198 widziałem się ostatnio z koleżanką, która w rok zrzuciła 22kg dzięki kardio i odpowiedniemu odżywianiu. Osiągnęła swój cel, więc teraz zaczyna ćwiczyć siłowo dla lepszej sylwetki. Da się bez supli, ale oczywiście wybór należy do Ciebie.
Na wypoku raczej nie
@najciemniej: oczywiście że nie trzeba, suplementy która są legalnie dostępnie w większości dają nic albo prawie nic, powiedziałbym że to głównie się sprowadza do kwestii finansowych, ktoś ma pieniądze i mu nie szkoda wydawać powiedzmy 100zł miesięcznie na suplement który przyśpieszy efekty o 1% to niech wydaje, przecież to jego pieniądze

swoją drogą nie wiem jakie ty byś chciał robić badania żeby wykluczyć potencjalne skutki uboczne yohimbiny xD jak ktoś na
@Loginconajmniej4znaki:

swoją drogą nie wiem jakie ty byś chciał robić badania żeby wykluczyć potencjalne skutki uboczne yohimbiny xD


też nie wiem, od tego są lekarze,
Ja jednak jestem bardzo ostrożny wobec supli i środków leczniczych, dla mnie zdrowie ma bardzo bardzo dużą wartość.
@Lesiu198: Z johimbiną trzeba . uważać. W organizmie człowieka enzymy moga w bardzo rózny sposób rozkładać ją do metabolitów. Ta zmienność może byc nawet 1000-krotna. Zależy to od rasy. Biali ludzie są bardziej na to narażeni (mają mało albo w ogole nie mają odpowiednich enzymów - 7% populacji ). Czarni i Chińczycy są mniej narażeni na to- od 1% do 1,5% .
Link do badania: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15289791/

Abstract

Background: alpha2-Adrenergic blockade responses