Wpis z mikrobloga

@larine: Nie, większość młodych chłopaków albo jest incelami albo ma jedną, dwie partnerki przez kilkanaście lat. Myślę, że to los ponad 3/4 męskiej populacji. Znam masę facetów którzy uprawiali keks może parę razy przez okres 20 lat i całymi dekadami byli sami.

Nie zrozumiesz nas mężczyzn bo nie zdajesz sobie sprawy, że my możemy np przez 5 lat nie porozmawiać z kobietą kiedy się rozstaniemy.

Za mężczyzn uważasz jedynie Chadów co
N.....n - @larine: Nie, większość młodych chłopaków albo jest incelami albo ma jedną,...

źródło: górka

Pobierz
@Nostrian:

Nie zrozumiesz nas mężczyzn bo nie zdajesz sobie sprawy, że my możemy np przez 5 lat nie porozmawiać z kobietą kiedy się rozstaniemy.


xD od razu napisz że po KAŻDYM rozstaniu KAŻDY facet idzie na 10 lat do klasztoru, żeby to sobie przemyśleć w czystości, po prostu szampan wśród płci xD
A co do tego mema to nawet nie skomentuje bo wmawiacie to sobie jak mantrę i myślicie że coś
@Nalia: Realnie patrząc to około 1/3 populacji mężczyzn w wieku 18-39 nie ma doświadczeń z kobietami nawet na poziomie całowania, a urosło to do takich rozmiarów od około 2007 czyli wprowadzenia pierwszych smartfonów, wcześniej to były jakieś marginalne liczby.

Ja nie wiem jak można się uważać za wykształconego człowieka i nie wiedzieć, że coś takiego wybuchnie społeczeństwu w twarz. Wszyscy będą to ignorować tak długo jak się da.
@Nostrian
kobieta tego nie zrozumie, bo nawet ta brzydka ma seks na pstryknięcie palcami. Dla nich to brak seksu to jest coś abstrakcyjnego

Warto też tutaj dodać, ze facetów 15-50 jest w Polsce 500k więcej niż kobiet, a do Polski przyjeżdżają imigranci głównie płci męskiej, a jak wiadomo polki do nich mają mega ciągoty, także w Polsce również może być kilkaset tysięcy lub więcej facetów, którzy nigdy seksu nie uprawiali
@Nostrian: kumplu, myślę, że nie ma co się produkować bo one i tak nie wezmą tego do swojej świadomości. To jak w tym powiedzeniu, a mianowicie "syty głodnego nie zrozumie" dla takiej kobiety założenie związku jak i sam seks to formalność, kilka kliknięć albo po prostu powiedzenie słowa tak. Gdzie facet może żyć całe dekady bez najmniejszego kontaktu z kobietami. Skąd wiem? Mniej więcej 25 lat na karku i zero jakiejkolwiek
Realnie patrząc to około 1/3 populacji mężczyzn w wieku 18-39 nie ma doświadczeń z kobietami nawet na poziomie całowania


@Nostrian zgadzam się po części z Twoim pierwszym komentarzem, ale tutaj Cię chyba trochę poniosło xD jakbyś napisał, że 18-25 to może bym uwierzył, ale nie 18-39

Większość facetów jednak jakoś sobie radzi na tzw. rynku świń i miało przynajmniej jedną, a maksymalnie kilka partnerek. Chłopy niebędące nigdy w związku i chady zmieniające
@Julka_ACAB_BLM: Ogólnie się z Tobą zgadzam, ale myślę, ze porównujesz dwie różne rzeczy. To, ze kobieta może mieć seks z byle kim "na pstryknięcie" nic dla niej nie znaczy. Szczególnie jeśli ona ma świadomość, ze jest nieatrakcyjna i to nie będzie związek ani pożądanie tylko po prostu będzie materacem na którym ktoś się wyskacze. Dla kobiety seks z byle kim ma takie same korzyści jak dla Ciebie fakt, ze możesz się