Wpis z mikrobloga

@soyunmago: Ależ szkoda tego remisu po takiej grze. Barcelona odjeżdża, niby jeszcze nie ma połowy sezonu, ale źle to wygląda.
Ceballos jest świetny w ostatnich kilku meczach. Dokładnie dwa tygodnie temu narzekałem, dlaczego nie dostaje minut. Jak to wszystko się zmieniło.
Mam nadzieję, że na bokach obrony będą grali do końca sezonu Nacho z Camavingą. O wiele więcej wnoszą w ofensywie, jak i w defensywie, bo Mendy niestety stracił swój największy atut, czyli bycie ścianą nie do przejścia.
  • 13
Echh, daj spokój, szkoda gadać. Sfrustrowany jestem niemożebnie. Barcelona po raz kolejny wymęcza 1-0 po średniej grze, a Real gniecie, gniecie, i nic nie wchodzi. My się nigdy chyba tej obrony tytułu ligowego nie doczekamy, 5 punktów w tej lidze to wbrew pozorom już spora zaliczka i szczerze mówiąc to ja coraz czarniej to widzę. Jestem zwolennikiem podejścia, że jeśli przez tyle meczów udaje im się grać na zero z tyłu, to
@Szary_Anon: Carva wyjdzie, choćby i nadal nie dojeżdżał. Za Zidane'a potrafiliśmy zachowywać czyste konto grając Chustem, Nacho i Odriozolą w obronie, a z Anfield na przykład wyjechaliśmy z zerem z tyłu mając Fede na prawej obronie. Dziś trudne do wyobrażenia.
U Carlo niestety, ktokolwiek by nie grał, na tyłach z reguły kopiemy się po czołach, ustawienie pozostawia wiele do życzenia, przez co nie uwierzę, że on zbierze się na odwagę, by
@Szary_Anon: nie mam. Udzielałem się tylko na forum, zanim je zlikwidowali wiosną 2021, a gdy spróbowałem teraz wklepać login i hasło z tamtego konta na stronie głównej, to pod polem "hasło" wyskoczył mi komunikat, że nieprawidłowe dane.

Swoją drogą dziwne, bo ponoć te konta były połączone.

Niemniej pola mam możliwość uzupełnić, jednak przyznaję się, że spróbowałem z telefonu. Na kompie nie wiem, czy jest OK, bo wyłączyłem go przed 21:00 planując
@Szary_Anon: dziwne. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakby co, to sprawdziłem. U mnie chyba jest OK - są te pola, o których piszesz.


Może uznasz moje pytania za głupie, ale próbowałeś odinstalować i zainstalować przeglądarkę, albo sprawdzić, jak jest na innej? Ciasteczka usuwałeś? Niestety informatyk ze mnie marny i chyba nie wiem, co jest grane, ech...
@soyunmago: Vini też bez formy, przydałby mu się odpoczynek. Teraz chyba będzie musiał pauzować ze względu na kartki? Carvajal bez formy, a my nie chcieliśmy Cancelo, bo środek sezonu. Napastnik nie potrzebny, bo jest Benzema. Prawy skrzydłowy? Niepotrzebny, bo jest Valverde, Rodrygo, Asensio. A jak przyszło co do czego, to każdy jest bez formy. Juve ma problemy, więc Real powinien ruszyć po Chiesę. Lepszej okazji nie będzie, a jest to prawoskrzydłowy,
@soyunmago: Tak szczerze, to nie zdziwi mnie porażka z Liverpoolem, pomimo, że są w większym dołku od Realu. Oni będą w stanie wyjść zmotywowani na dużej intensywności, w przeciwieństwie do Realu, a to może wystarczyć, bo my nie radzimy sobie z takimi rywalami, którzy grają pressingiem.

@Szary_Anon: spokojnie, nie tłumacz się, też mi zdarza się usuwać komentarz po popełnieniu jakiegoś błędu. Wystarczy zbyt wiele powtórzeń, żebym usunął komentarz i napisał to samo od nowa, tyle że poprawione. :) Teraz to w ogóle mam paranoję i piszę wszystko trzy razy rozważniej, gdy odebrali możliwość usuwania komentarzy po kwadransie.

Mnie też to nie zdziwi. Na Ligę Mistrzów rzeczywistość ligowa nie zawsze się przekłada. Akurat jako kibice Realu wiemy to