Wpis z mikrobloga

@Boban1992: Niby tak, ale do Koi i Fnc mam jeszcze jakieś zaufanie do sztabów i wierzę że jeszcze się ogarną, byle nie odpaść w pierwszej fazie. Rekkles fakt narazie gra jakby go nie było, w sumie jakby nie było poprawy, to Fnc mogło by nawet podebrać Kobbego i wyszli by na tym lepiej(nie ironicznie chłop pierwszy raz od 3 lat klika). Wgl zauważ że w tym nowym formacie, nie masz czasu
@Szemiques: czy ja wiem .. nie zgodzę się z Tobą kolego w kwestii tego, że nie możesz się rozgrzać. O ile się nie mylę (jeśli tak, to proszę mnie popraw) to żeby zająć 9&10 miejsce i odpaść na początku splitu, to naprawdę trzeba grać kupę.

No, niby z drugiej strony były już takie historie, że np. Schalke miało po połowie splitu 0-9 i nagle zaczynali super klikać, prawie jadąc na worldsy,
@Boban1992: Tak w kwestii formatu, bardziej chodziło mi o to że masz tylko 3 tygodnie żeby się rozgrzać. Nowy format na pewno jest ciekawszy i w końcu widać że Europa próbuje rozwinąć poziom, więcej BO3/5 plus championsQ. Ale mimo wszystko ja wolałbym żeby pierwsza faza miała 4 tygodnie z jednym superweekiem, zamiast 3x3, żeby dać graczom więcej czasu na adaptacje,ale to tylko moja opinia.
A w kwestii Rekklesa nwm gość zniszczył
@Szemiques: ja akurat za nimi nie przepadam (nie, nie jestem fanem G2, ot tak po prostu). Ale przyznam, że z roku na rok jest coraz gorzej. Selfmade mi akurat nie szkoda, nigdy nie widziałem w nim jakiegoś super kozaka, miał raptem 1,5 splitu dobre, i to jeszcze jak w SK się super pokazał. Później była cienizna. Za to osobiście uważam, że pozbycie się Nemezisa było jednym z najgorszych posunięć tej organizacji
@Szemiques: aha jeszcze jedno - mówisz o rozgrzaniu. Ale wiesz z drugiej strony, to chłopy nadupcsja non stop w ta gierkę, więc to chyba nie kwestia rozgrzania, a adaptacji w danym składzie do aktualnej mety. Ale oczywiście to moje zdanie i oczywiście mogę być w błędzie!
@Boban1992: Jedyne chyba co oficjalnie wiadomo to KOI po prostu z nim nawet nie rozmawialo nad przedluzeniem kontraktu jako jedynym. To wychodzi, ze po prostu chcieli z niego zrezygnowac.
Mnie to smieszy wymiana na szygende najbardziej, ktory jest overrated w #!$%@?, a zawsze ktos mu lize dupsko z ekspertow/casterow/graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomijajac juz fakt, ze nigdy nic nie wygral nawet w ERL majac top teamek
@nammah: kurde ciekawe czemu ?
On w wywiadach kreuje się na takiego cwaniaka, chociaż zawsze wydawało mi się, że to tak dla beki. Ale kurcze, może faktycznie jest toxiciem i reszta nie chciała z nim grać (o ʖ̯o) w sumie tak mogłoby być, Odo często zmieniał drużynami a przecież zawsze był solidny na tym topie