Wpis z mikrobloga

@Absynt: Nieaktywne sektory u mnie są szare - nic nie można zrobić
potem są zielone - te w których mogę coś odblokować.
Jak zrobię w zielonym polu 5 odblokowań to sektor staje się biały i sąsiadujące z nim kratki zmieniają kolor z szarego na zielony.

A3 i A19 mam na biało (wszystko co w nich było odblokowałem). W obu jest gratis CP w ilości 100, ale sklep mi nie uznaje któregoś
@Pshybysz
A nie logowałeś się przypadkiem na konsoli na tym koncie? Wtedy te 100 jest tam widoczne. Miałem taką sytuację, gdy zalogowałem się na kompie na swoje konto Warzone, którego używam na PlayStation.
@Absynt: Tak to wygląda na PC.
Przed chwilą odblokowałem gratisowe CP z pola A17 i mimo, że nie mam odblokowanego całego. Teraz sklep pokazuje 200. Czyli wychodzi na to, że mi 100 gdzieś zjadło. Ciekawe tylko czy błąd gry czy co? Nio widzę nigdzie żadnego itemu, który mógłbym przez przypadek kupić za 100 coinów
Pobierz Pshybysz - @Absynt: Tak to wygląda na PC.
Przed chwilą odblokowałem gratisowe CP z po...
źródło: UDZvY7qiQrGSHmMD4yVnyw
@Pshybysz
Pozostaje Ci napisać do supportu Activision. Może pomogą. Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale tokeny battle pass wbijają się tak na prawdę za czas spędzony w grze. Pół godziny to pół tokena. Wystarczy odpalić dmz i stać w miejscu, a token i tak się nabije ;)
@Pshybysz
Jak nie masz wykupionego battlepassa, to jak chcesz odebrać cod points z tych pól? Możesz oczywiście zaznaczyć pola za tokeny, ale odbierzesz je dopiero jak wykupisz battlepass. Pisałeś, że to niby darmowe cod points, ale czy to faktycznie tak działa?
@Absynt: W każdym polu masz gratisowy item dla ludzi bez wykupionego BP. Wszystko inne działa tylko 100cp wcięło uj wie gdzie. W polach które wymieniałem A3, A17 i A19 gratisem jest 100cp. W innych był skin do pojazdu, konfiguracja broni. Ale z 3 pól z CP dostałem tylko 2.