Wpis z mikrobloga

Spotkanie rodzinne i chłop miał obraz na żywo wychowywania kolejnej #p0lka. Kuzynka w podstawówce wyższa od wszystkich dziewczyn w swojej klasie o głowe i już jej kompleksy wciskają, że ona w pip wysoka będzie, że jej ciężko będzie o chłopa, bo jak to tak, chłop musi być od partnerki wyższy. I jak ta inflacja wymagań odnośnie wzrostu ma nie postępować jak różowym pierze się tak łby już w rodzinnym domu.
#przegryw #blackpill #wzrost
  • 13
@Glock17: właściwie nie ma cechy sylwetki poza chorobami typu anoreksja i otyłość, które znacznie dyskwalifikują różową tak jak niebieskiego. Różowa nie musi mieć wielkich cycków, bo są tacy, co lubią małe. Może być niska lub wysoka, są zwolennicy i tych i tych. Ale różowe, które pociąga niski wzrost u mężczyzny nie istnieją, zawsze, gdy taki jest w związku słyszysz wtedy od różowej, że niebieski czymś nadrabia.
@77023: u mnie do tej pory tak się mówi w domu. Moi rodzice na przykład śmieją się oglądając "Klan", że tam prawie każdy facet jest niższy od swojej serialowej partnerki i oglądając zdarza im się co jakiś czas rzucić uwagę w stylu "kto tam dobiera tych aktorów w tak idiotyczny sposób?!". Niestety, ale te kanony społeczne ciężko jest przełamać.

Gdy gadałem z nimi nt. przegrywu, to jeśli chodzi o wpływ wzrostu
@soyunmago: To ciekawe, bo zauważyłem, że nawet w tanich telenowelach trzymali się blackpilla i najwięcej ruchania mieli przystojniacy. Jacek z Klanu, Adam z Adama i Ewy, Kacper i Tomek ze Złotopolskich itp. Co innego dialogi, bo tam aż roiło się od bluepilla. Np. kiedy Michał w Klanie wylądował na wózku, to siostra pocieszała go przykładem... Hawkinsa xD. Albo jak okazało się, że chłopak Kamilii, model, nie ma matury, to ta zagroziła
No u mnie na przykład zwłaszcza o Michale z Klanu tak gadają, czasem dochodzi też uwaga typu "śmiech na sali, że taki gość jest niby taki oblegany przez dziewczyny, co za bzdury!", komentując jego relacje z serialową Mildą i z tą Franczeską, czy jak jej tam.

Chociaż przyznam, że mama o Cichopek też mówi, że "kurdupel" i mocno nie lubi jej za odejście od Hakiela na rzecz Kurzajewskiego, więc przynajmniej jest sprawiedliwa