Wpis z mikrobloga

nie no serio to jest jakis zart, chlop latami wypisywal takie analizy i sadzil sie na kogos lepszego od innych by finalnie powiedziec ze jest chory ale nie lezy i nie obcieli mu nogi

skad w ludziach taka pogarda i falszywa skromnosc? drugi lukasz wojcik ktory tez jest zdrowy tylko ciagle czyms zdenerwowany w manii przesladowczej przemierza bialystok pieszo by wymierzyc sprawiedliwosc i bronic dobrego imienia nieswojego miasta

chlop wypisuje innym wmawiajac ze maja gorsze zycie od niego samemu majac je parszywe, ciekawe ile jeszcze osob bez prawa jazdy i rozumu jeszcze wygraza zdrowym, znalezli sobie sposob na rozladowanie swojego bolu niepelnosprawnosci
#kononowicz
a najlepsze kogo to obchodzi ze jestes? czym tu zablysles? przeciez wystarczy tylko zobaczyc twoje wpisy zeby wiedziec ze oczerniasz ludzi w internecie zawodowo i nie jestes zadnym dobrym czlowiekiem

kto uwierzy ze jest skrzywdzony bo chory jesli sam krzywdzisz innych ludzi? zartem jestes i tyle, jak wojcik, niesmiesznym zartem #patostreamy
Pobierz twardy_kij - nie no serio to jest jakis zart, chlop latami wypisywal takie analizy i ...
źródło: Screenshot 2023-01-29 at 17-46-51 Profil @Towarzysz_Sobaka - Wpisy (dodane) - strona 10
  • 9
@Ivan_Sekal: tez tak sadze albo ciezko mi uwierzyc, na wykopie znowu strugaja z banana jakiegos bohatera

finalnie sie okazuje ze kazdy kto dokuczal slawkowi ma cos nie tak ze soba... kazda pomoc dla krzysia ich trigerowala bo chcieli zeby plakal... chcieli zeby plakal bo chcieli zeby ktos mia gorzej od nich... chcieli zeby ktos mial gorzej bo czuli sie lepiej jako chorzy

choroszcz, serio choroszcz

serio ludzie nie zdaja sobie sprawy
@twardy_kij: #!$%@? z tym porazeniem nagle i to akirat gdy Olgierdano cisnie po uposledzomych. To tak jakbys ty skrzywdził jakas kobiete a ja bym tu pisal "jestem kobieta i tez bylam skrzywdzona i wcale nie jest to cos strasznego i nie krzycze metoo" tyle ode mnie na temat tego pajaca
@twardy_kij: z tym 2 akapitem sie w 100% zgadzam, i juz kiedys ten temat byl plruszany to taka wschodnia kresowa rusko ukrainska mentalnosc ze ktos ma wiecej to "wyzyskiwacz". Dlatego zobacz ze tam na krzyzowej czy gdzie on mieszka kazdy ma w uju tego sradka, olo tam dzwonil przed SDR żeby przypadkowym ludziom to mowic to go zlewali. W cywilizacji kazdy zyje swoim zyciom i swojej rodziny taka prawda, dupsko peka