Wpis z mikrobloga

@KRZYSZTOF_DZONG_UN:

Do wybuchu rewolucji musi być spełnionych kilka przesłanek, a najważniejszą z nich jest to, że ludzie muszą czuć wspólnotę interesów.

W rewolucji, którą Ty przewidujesz nie ma żadnej wspólnoty interesów, a problemy mężczyzn to jest jeden wielki ogólnik, z którego nic nie wynika. Różni mężczyźni mają różne problemy.

Kolejnym czynnikiem jest sytuacja finansowa ludzi. Pomimo największych w historii świata nierówności gospodarczych, panuje dobrobyt jakiego do tej pory ludzkość nie znała.
@Mlody_jeczmien: To prawda, brak świerszczyków i gierek spowodowałby wzrost przestępczości nawet kilkukrotnie. Zabierz chłopu grzmocenie i mordobicie w grach to się zradykalizuje w dwa dni i zacznie chodzić z młotkiem po ulicy.
@Bover: bovercel jak się odpalił

Najniższe warstwy społeczeństwa nie mają też ani liczb

Książek pewnie nie czytasz ale odpal sobie wikipedie i przekartkuj, że większość jak nie wszystkie powstania i rewolucje odbywały się dzięki klasie niższej i jej liczebności.
O czymś takim jak rewolucja francuska słyszał? lutowa? bolszewicka? amerykańska? irańska? xinhai? powstanie bokserow?
Oczywiście była ona tylko narzędziem i po osiągnięciu celu, przetasowaniu elit, hierarchia wracała tylko z innymi jej beneficjentami
@Bover: >Aż się na to gówno zalogowałem żeby odpowiedzieć.

@Bover: Mogłeś na przed tym na spokojnie przeczytać jeszcze raz ten wpis i mój komentarz bo chyba nie zrozumiałeś.

Jest dokładnie przeciwnie niż zakładasz: polscy mężczyźni mają się, prawdopodobnie, lepiej niż kiedykolwiek i to z wielu powodów


@Bover: To prawdopodobnie czy mają? Którzy mężczyźni? Wszyscy czy niektórzy? Mniejszość czy większość? We wszystkich dziedzinach życia czy niektórych? Autor wpisu nie napisał
Dlaczego nas obrażasz? Czy ja na przykład kogoś tu obraziłem? Dlaczego nazywasz mnie #!$%@?ą?


@Mlody_jeczmien: bo narzekasz jak baba i wysuwasz jakies tezy, ze mezczyzni zostali "stłamszeni". TY jesteś stłamszony, a nie polscy mężczyźni.
@Bover: A to że młodzi mężczyźni są coraz mniej rywalizujący i agresywni jest akurat faktem XD No i po moich rozmowach ze znajomymi z zagranicy oraz życiu w innym kraju stwierdzam, że akurat co do polskich mężczyzn to pasuje idealnie bo są mega pantoflami.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Nie sądzę, już dziś jest sporo ruchów w stylu gigachad-sigma ja wiem że to memy ale mnóstwo osób bierze to na poważnie i naprawdę przyjmuje siłownię za styl swojego życia są tam i chady i przegrywy. Młodsze polki też nie będą miały już tak łatwo jak obecne bo ludzie generalnie nawet jak po czasie to zauważają zmiany i się dostosowują.